Anasayfa / GENEL / Hürriyet’in şaibeli zirvesi
zirve

Hürriyet’in şaibeli zirvesi

Doğan Medya Grubu’nun para karşılığı haber ve yayın yaptığı advertorial işlerinden ‘Gelişen Bölgeler Zirvesi’nin 9.’su Büyükçekmece’de yapıldı.

Demir İnşaat’ın Albatros sahilini imara açan ihaleyi aldığı 11 Nisan’dan sonra Hürriyet, günlerce yeşil alanın talan edilmesiyle ilgili haberler yapmıştı. Hürriyet yazarları, Albatros sahilinin satın alındıktan sonra yabancılara peşkeş çekileceğine dair ağır ithamlar içeren yazılar kaleme almıştı. Hürriyet’in düzenlediği 9. Gelişen Bölgeler Zirvesi’nin Büyükçekmece’deki programında Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ile Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila’nın yan yana oturduğu görüldü. Panelin sponsorları arasındaki Demir İnşaat’ın sahibi Hamit Demir, Büyükçekmece basketbol takımının sponsoru ve onursal başkanı. Kamuoyunda ihaleyle ilgili eleştiriler sürerken, Hürriyet’in ihalenin müteahhidinin sponsorluğunda tam kadro düzenlediği program tartışma yarattı. Hürriyet’in okur temsilcisinin konuyla ilgili yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

-SABAH-

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir