Anasayfa / GENEL / Dansöz gibi kıvırdı gazetecileri manyak etti!
dansoz-kemal1

Dansöz gibi kıvırdı gazetecileri manyak etti!

Afyonkarahisar’daki patlamayla ilgili önceki gün ‘sabotaj’, dün ise ‘tartışılan bir konu’ dedi. Medyada kendisiyle ilgili çıkan çark haberleri üzerine bugün tekrar çark ederek ‘Olay sabotajdır’ dedi…

CHP lideri Kılıçdaroğlu, komutanlardan ve yetkililerden gelen tüm bilgilerin Afyonkarahisar’daki patlamanın nedeninin sabotaj olduğu yönünde olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu, bir yetkilinin patlamanın yüzde 99 sabotaj olduğunu söylediğini de vurguladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi. Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:

“Afyonkarahisar’daki patlamayla ilgili Genelkurmay Başkanı “her şey ortada” dedi. Başbakan’a sorduk. ‘Bu ülkenin insanları doğru bilgi istiyor’ dedik. Televizyona çıkan uzmanlar olayın kazadan çok sabotaj olduğunu dile getirdi. Bakan Eroğlu ve vali ‘kaza’ dedi.

Hükümetin söylediğine güvenmiyoruz. Yalan söyleyen bir hükümettir. Doğruları halktan saklayan bir hükümettir.

Suriye’de bir uçağımız düştü ne zaman öğrendik. Suriye açıklama yaptıktan sonra. Uludere’de 34 yurttaşımız öldürüldü, ilk bilgileri yabancı haber ajanslarından öğrendik. Böyle bir hükümete dünyada rastladınız mı? Biz hesap sormak istiyoruz. Bizi suçlu duruma düşürmeye çalışıyorlar. Şu sorumuzda yanıtsız kaldı ‘madem terörist dediniz neden ailelerine aylık bağladınız.’ Yalandan iktidar olunmaz. İktidar sorunları önceden görüp önlem alma işidir.

Ben ana muhalefet lideriyim bana her yerden bilgi gelir. El bombası düşmüş de patlama olmuş. Bunun böyle olmadığını askerlik yapan herkes bilir. Bana gelen bilgiler sabotaj olduğu yönündedir. Hatta bir bilgi yüzde 99 değil 99.5 sabotajdır yönünde.

Acemi askerlerin olmadığı depoda patlamanın nedeni nedir? Rapor hazırlanacakmış, ama sizin “kaza” dediğiniz bir rapor gelirse kabul etmeyiz. Bir değil, iki patlama oldu.”

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir