Anasayfa / GENEL / CNN Türk’te bir tuhaf teknik arıza hikayesi
celik-cnn

CNN Türk’te bir tuhaf teknik arıza hikayesi

MEDYAGÜNDEM- CNN Türk ekranında bu gece Ak Parti sözcüsü Hüseyin Çelik’in  canlı yayın konuğu olduğu ve Hande Fırat’ın sunduğu Ankara Günlüğü programında tam 3 kez yayın kesildi.

Her defasında Hande Fırat tarafından “teknik bir arıza” denilerek özür dilendi ancak Çelik’in sözlerinin tam orta yerinde aniden yayın gitmesi kafaları karıştırdı.

Özellikle sosyal medyada aleyhinde bir “kampanya” başlatılan Çelik, “Bir kaç Mehmet şehit oldu diye Meclis’i toplamayız” şeklindeki sözlerine de açıklık getirdi. Hande Fırat’ın sorularını yanıtlayan Çelik, “Bu çarpıtmayı yapanların şereften ve ahlaktan nasibi yoktur” dedi. “PKK’nın eylemlerine göre Meclis’i açıp kaptamayız. PKK’nın psikolojik propagandasına destek olmamalıyız” diyen Çelik, özür dilemesini gerektirecek bir durumun olmadığını söyledi.

İşte gündemde böylesi bir tartışmanın parçası haline getirilen Çelik’in CNN Türk’te teknik arıza denilerek  sözlerinin ağzına tıkılması dikkat çekiciydi.

Üçüncü kez kesilen yayından sonra stüdyoda esen buz gibi hava ve Çelik’in tepkisi ekrana da damga vurdu.  Çelik, “Bunca yıllık siyasi hayatımda sık sık televizyonlara çıkıyorum, ilk kez böylesi bir durumla karşılaşıyorum. Talihsizlik mi dersiniz ben de ne diyeceğimi bilmiorum” dedi.

Çelik garip duruma şu sözleriyle tepki gösterdi:

medyagundem.com 

MEDYAGUNDEM

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

abd3

Müstemleke basını gibi Doğan medyası!

Aydın Doğan medyası bir türlü Türkiyeli, yerli ve milli olamıyor. İşte son örnek… CNN Türk …

nevsin

Aydın Doğan’ın kanalında yine bir Nevşin terbiyesizliği

AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, Nevşin Mengü’nün kendisini konuşturmaması üzerine sert çıktı. Anayasa Profesörü ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir