Anasayfa / GENEL / CNN Türk ile Habertürk nikah kıydı!
ece-deniz

CNN Türk ile Habertürk nikah kıydı!

TV Habertürk spikeri Ece Üner ile CNN Türk’ün ekran yüzlerinden Deniz Bayramoğlu Roma’da evlendi.

Roma Konsolosluğu’nda yapılan törende çiftin nikah şahitliğini Ciner Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ ve CNN Türk Haber Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Boratav yaptı.

Nikah törenine çiftin aileleri, yakın arkadaşları ve meslekdaşlarının yanısıra TV Habertürk Ankara Temsilcisi Alican Türkoğlu katıldı.

KENAN TEKDAĞ’DAN 3 ÇOCUK HATIRLATMASI

Nikahın ardından kısa bir konuşma yapan Tekdağ, “Biliyorsunuz devlet büyüklerimizin bir tavsiyesi var. En az 3” diyerek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni evli çiftlere yapmış olduğu 3 çocuk tavsiyesini hatırlattı.

“ROMA’DA GÜNEŞ HİÇ OLMADIĞI KADAR PARLIYOR BUGÜN”

Ece Üner de törende sevdikleriyle olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “8 Şubat’ta, karda kışta soğukta kalırız diye düşünmüştük. Ama Roma’da güneş hiç olmadığı kadar parlıyor bugün. Evliliğimizde de hep sizlerle beraber oluruz, en kara kışta güneşimiz olsun” dedi.

Genç çifti, Türkiye’nin Roma Büyükelçisi Hakkı Akil de tebrik ederken, nikah törenine çiftin yakınları ve sevdiklerinden oluşan 40 kişilik bir davetli grubu katıldı.

ece-deniz

ece-deniz1

MEDYAGUNDEM

tekdag

Eski Habertürk çalışanından şok ifşaat

Habertürk’ü FETÖ’cü teröristlerle nasıl doldurulduğu ve bu işin arkasında Ciner Medya Grup Başkanı Kenan Tekdağ …

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

image

Bu FETÖ’cü iti de sen başımıza bela ettin Kenan

Ciner Holding’in medya grubunun yöneticiliğini yapan Kenan Tekdağ’ın Habertürk gazetesi ve televizyonunda “cemaat” kontejanı açtığı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir