Anasayfa / GENEL / CHP’yle Esed’in ileri muhabbetinin yeni fotoğrafı
chp-esed

CHP’yle Esed’in ileri muhabbetinin yeni fotoğrafı

MEDYAGÜNDEM- Suriye’nin eli kanlı diktatörü Beşşar Esed ile CHP’nin “aşkı” tam gaz devam ediyor. Bugün Suriye resmi haber ajansı SANA’nın servis ettiği bir fotoğraf, CHP ile katil Esed arasındaki “muhabbeti” bir kez daha ortaya koydu.

CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl başkanlığındaki heyet Esed’e “Türk halkının Suriye’nin iç işlerine karışılmasına karşı olduğu ve iyi komşuluk ilişkileri kurmak istediği” mesajını iletti.

“Türkiye nefreti”nde CHP’liler ve Esed beraber mesajlar verdi. Suriye Dışişleri Bakanlığı ise Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri ve Uluslararası Güvenlik Konseyi Başkanı’na birer mektup göndererek, “Türkiye hükümeti El Kaide bağlantılı teröristlere desteğini sürdürüyor” şikayetinde bulundu.

Yine SANA haber ajansının aktardığına göre mektupta, “Geçmiş mektuplarımızda halihazırdaki Türkiye hükümetiyle birlikte bazı bölge ve dünya ülkelerinin direkt ya da dolaylı biçimde Suriye’de El Kaide örgütüyle bağlantılı silahlı terör gruplarına sundukları destek ve oynadıkları büyük role ışık tutmuş; bunun terörle mücadele ve başka ülkelerin içişlerine müdahale ile ilgili uluslararası kanun ve Güvenlik Konseyi ilkelerine açık ihlal oluşturduğunu açıklamıştık.” dedi.

CHP’nin bir katille işbirliğinin fotoğrafı da şöyle yansıdı:

medyagundem.com 

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir