Anasayfa / GENEL / CHP’nin nasıl bir çukurda olduğunu gözler önüne seren video!
safak2

CHP’nin nasıl bir çukurda olduğunu gözler önüne seren video!

MEDYAGUNDEM.COM- Tamamen paralel çetenin “kaset komplosu” ile Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlık koltuğuna oturduğu, yine tamamen “kaset siyaseti” yürüten illegal dinlemelerden “iktidar rüyası” gören  CHP’nin nasıl bir ilkesizlik ve tutarsızlık partisi olduğunun çarpıcı bir kanıtı ortaya çıktı.

CHP Milletvekili Şafak Pavey’in 12 Haziran 2011 seçimleri öncesinde CHP ve MHP’ye yönelik paralel yapı tarafından yürütülen “seks kasetleri komplosu”ndan hareketle çıktığı bir televizyon programında “kaset siyaseti” için çok ağır konuşmuştu.

Bugün paralel gazetecilerden biri olan Cüneyt Özdemir’in CNN Türk’teki 5N1K programına katılan Pavey, kaset skandalları ile ilgili soruya, “Ben böyle bir siyasete asla inanmıyorum, siyaseti böyle yapanlara da inanmıyorum.” demişti.  Pavey henüz CHP’den milletvekili adayı olduğu günlerde 10 Mayıs 2011 tarihli programda, insanların özel hayatıyla ilgili yapılan operasyonları çok ayıpladığını söyleyip, “Türk insanının vicdanıyla konuşan bir memleket olduğu için burası bunu vicdanından çok ayıplayıp tam tersine bundan kurban olmuş insanlar da çok destekleyeceğine eminim” ifadelerini kullandı.

Bugün “Pensilvanya partisi”ne dönüşen CHP’nin illegal ve montajlı kasetlerle yürüttüğü çirkin siyasete Şafak Pavey’in sessiz kalıp desteklemesi de bu partinin nasıl bir “çukur siyaseti” yürüttüğünün göstergesi.

İşte Pavey’in o sözleri:

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir