Anasayfa / GENEL / CHP’nin “Buzgate” skandalında son perde; aile boyu götürmüşler!
akit-rezidans

CHP’nin “Buzgate” skandalında son perde; aile boyu götürmüşler!

Meclis’teki yemin töreninde “ezilenlerin yanındayız’ sloganı atıp, havuzlu villa ve lüks dairelerde yaşadığı tespit edilen CHP’li Gamze Akkuş İlgezdi’nin 3’ü rezidans olmak üzere 16 lüks dairesinin bulunduğu ortaya çıktı.


Akit; Türkiye’nin gündemini belirlemeye devam ediyor. Meclis’te sol yumruğunu havaya kaldırarak “ezilenlerin yanındayız” mesajı veren CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi’nin Bağdat Caddesi’nde Four Winds Residence’ta 5 milyon dolar değerinde 3 lüks daire aldığını, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu’nun da, İlgezdi ailesinin 17 dairesinin olduğu Buz Residence’ta oturduğunu belgeleyen gazetemiz şok bilgilere ulaştı.

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ’NİN ÜZERİNE KAYITLI 16 LÜKS DAİRE!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin eşi olan Gamze Akkuş İlgezdi’nin aralarında 3’ü rezidans  olmak üzere 16 dairesinin üzerine kayıtlı olduğu ortaya çıktı. 

GAMZE HANIM, 2 REZİDANS VE 1 VİLLADA DÖNÜŞÜMLÜ KALIYOR!

İlgezdi’nin; üzerine kayıtlı olan 16 lüks dairede kalmadığı; Ataşehir’de bulunan Skytowers Ataşehir Residence, Ataşehir’de bulunan Brandium Residence ve Çekmeköy My Roseville sitesindeki villada dönüşümlü olarak ikamet ettiği bildirildi.

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ’NİN AİLESİNİN ÜZERİNE 35 DAİRE VAR 

Sosyal Sigorta Kurumu’nda (SGK) diş hekimi olarak çalışan ve Kâğıthane’de gecekonduda kirada oturan Gamze Akkuş İlgezdi’nin ailesinin de 35 lüks daireye sahip olduğu belirlendi.  

Gamze Akkuş İlgezdi’nin ablası Oya Şenyurt’un aralarında Bodrum Türkbükü’nde villa olmak üzere 5 daire; Gamze Akkuş İlgezdi’nin ablasının kocası Özer Çetin Şenyurt’un 1 daire; Gamze Akkuş İlgezdi’nin babası Dursun Akkuş’un 1 daire, Gamze Akkuş İlgezdi’nin annesi Remziye Akkuş’un 4 daire; Gamze Akkuş İlgezdi’nin kız kardeşi Oya Akkuş’un 5 daire; Gamze Akkuş İlgezdi’nin kız kardeşi Necla Akkuş 1 daire ve Gamze Akkuş İlgezdi’nin kızkardeşi Neşe Akkuş’un 1 dairesinin olduğu öğrenildi.

16 DAİRESİ VAR AMA…

Gamze Akkuş İlgezdi’nin Kadıköy’de 3, Ataşehir’de 13 lüks dairesi bulunuyor.  Kadıköy’deki 3 daire 29 Haziran 2015 tarihinde “Ezilene bak” başlıklı manşetimizde deşifre edildi. Gamze Akkuş İlgezdi, Kadıköy ilçesi Bağdat Caddesi’nde Four Winds Residence’ta 13 milyon 331 bin TL değerinde 3 lüks daire sahibi. Gamze Akkuş İlgezdi üzerine kayıtlı 16 lüks dairede kalmıyor.

Gamze Akkuş İlgezdi ve eşi Battal İlgezdi; Ataşehir’de bulunan Sky Towers Ataşehir, yine Ataşehir’de bulunan Brandium Residence ve Çekmeköy My Roseville sitesindeki villada dönüşümlü olarak kalıyor.

REZİDANSIN 40. KATINDA VE İSTANBUL’UN HER YERİNİ GÖREBİLEN DAİREDE KALIYOR

Gamze ve Battal İlgezdi’nin ikamet ettiği Sky Towers Residence, 41 ve 31 katlı 2 kuleden oluşuyor. İlgezdi ailesi Sky Towers Ataşehir A Blok 239 nolu dairede kalıyor. İlgezdi ailesinin kaldığı daire, rezidansın 40. katında bulunuyor ve İstanbul’un her yerini görebilen bir daire… 

ÖZEL HAVUZA SAHİP 6 VİLLADA DA KALIYOR

İlgezdi ailesi; Çekmeköy’de bulunan My Roseville sitesindeki villada da ikamet ediyor. My Roseville sitesinde 27 villa bulunuyor ve 6 özel havuzu bulunuyor. 6 odalı ve 2 salonlu bu muhteşem villalarda iki araçlık açık otoparktan Türk hamamı ve saunaya kadar birçok imkân mevcut. Sitedeki özel havuza sahip 6 villadan birisi Battal İlgezdi’ye ait. Söz konusu villanın Gamze Akkuş İlgezdi tarafından kendi zevkine göre oturabilmek için 2 milyon TL masrafla dekore edildiği ve Ataşehir Belediyesi’nden maaş alan güvenlik şirketi ve temizlik elemanlarının sürekli söz konusu villada bulunduğu ifade ediliyor.

DENİZ MANZARALI REZİDANS 

Gamze ve Battal İlgezdi, Ataşehir Brandium Residence’da da kalıyor. Rezidansta; 3.40 metre tavan yüksekliğine sahip, deniz manzaralı farklı tiplerdeki daireler mevcut. Brandium Residence’da; açık-kapalı otopark, açık tenis kortu, yürüyüş parkurları, yüzme ve süs havuzları, seyir ve dinlenme terasları, anaokulu, konsiyerj, spa ve spor tesisi bulunuyor.

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ VE AİLESİNİN 35 LÜKS DAİRESİ ORTAYA ÇIKTI

Gamze Akkuş İlgezdi: Ataşehir Küçükbakkalköy (13 adet), Kadıköy Tuğlacıbaşı (Four Winds Residence/3 adet)

Gamze Akkuş İlgezdi’nin ablası Oya Şenyurt (5 daire): Bodrum Türkbükü, Didim Akbük, Ataşehir Küçükbakkalköy, Sarıyer İstinye ve Beykoz Görele 

Gamze Akkuş İlgezdi’nin ablasının kocası Özer Çetin Şenyurt (1 daire): Beykoz Görele

Gamze Akkuş İlgezdi’nin babası Dursun Akkuş (1 daire): Didim Akbük

Gamze Akkuş İlgezdi’nin annesi Remziye Akkuş (4 daire): Didim Akbük, Gelibolu Bolayır, Kağıthane Merkez, Kağıthane Merkez  

Gamze Akkuş İlgezdi’nin kız kardeşi Oya Akkuş (5 daire): Didim Akbük, Bodrum Türkbükü, Sarıyer İstinye, Beykoz Görele, Ataşehir Küöükbakkalköy 

Gamze Akkuş İlgezdi’nin kızkardeşi Necla Akkuş (1 daire): Kağıthane Merkez

Gamze Akkuş İlgezdi’nin kızkardeşi Neşe Akkuş (1 daire): Sancaktepe Sarıgazi

BATTAL İLGEZDİ’NİN 14 DAİRESİ

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin şahsının 5, Battal İlgezdi’nin ablası Fahriye Şahin’in 1, Battal İlgezdi’nin ablasının kocasının 8 olmak üzere 14 lüks dairesi olduğu tespit edildi.

BATTAL’IN MOBİLYALARI 1.6 TRİLYONLUK

Türkiye Cumhuriyeti’nin temsil makamı olan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a her fırsatta “israf” ve “lüks düşkünlüğü” ithamlarında bulunan CHP’nin, kendilerine bağlı bir ilçe belediye başkanının makam odasına dahi trilyonluk harcama yaptığı belirlendi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki kişi başına 30 TL’lik masrafla verilen iftar yemeğini hedef alan CHP’li Battal İlgezdi’nin Ataşehir Belediyesi’ndeki makam odasının mobilya masraflarının 1.6 milyon TL’ye tekabül ettiği tespit edildi. Milletvekili olmadan önce dişçilik yapan ve 3’ü rezidanstan olmak üzere tam 16 lüks dairesi olan Gamze Akkuş İlgezdi’nin eşi Battal İlgezdi’nin “Yeni hizmet binası başkanlık makamına mobilya alımı” adıyla açtığı ihale 7 Ağustos 2013’te sonuçlandı. CHP’li Battal İlgezdi, küçük bir ilçe belediye başkanlığı olan makam odasına ihale sonucunda tam 1 milyon 635 bin 394 TL’lik (eski parayla 1.6 trilyon) mobilya alımı yaptı.  Eşi Gamze Akkuş İlgezdi hakkında ortalığa saçılan “lüks” bilgiler sonrasında Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin makam odasının mobilyalarına dahi trilyonluk harcama yaptığının ortaya çıkması “Bunlar hangi yüzle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni eleştiriyor?” şeklindeki soruları akıllara getirdi.

(YENİ AKİT)

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

1 Yorum yapıldı

  1. çirkin kadın hırsı denir bunun gibilerin durumuna. paralı bir adamın 3 karısı olmak için türlü atraksiyonlar yapıp hırsızlıkla, yolsuzlukla sahip olunan malları üzerine yaptır sonra da bunlarla da yetinme ülkeyi yönetmeye kalk meclise gir. işte aşırı hırsın ölümcül sonuçlarından bir daha karşınızda. Bir insan ki hırsı yeteneğinden, bilgi, görgü ve becerisinden fazladır o insan daima başının üstüne devrilmeye mahkumdur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir