Anasayfa / GENEL / CHP’den alçak siyaset!
dundar

CHP’den alçak siyaset!

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu canlı yayında sokak çağrısı yapıp hükümeti açık açık tehdit ederek, “Bu ülkeyi size dar ederiz” dedi. Diğer bir milletvekili Atilla Sertel ise haddini aşarak Cumhurbaşkanına hakaret etti.


CHP’li vekiller Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik çirkin üslubunu sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan feyiz almaya devam ediyor.

Halk Tv’de Uğur Dündar’ın sunduğu ‘Halk Arenası’ programına konuk olan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’dan skandal sözler geldi.

“GEREKİRSE SOKAK SOKAK DİRENİŞE GEÇERİZ”

Hükümete gözdağı veren Erdoğdu ‘Gerekirse sokak sokak direnişe geçeriz. Bize nasıl müdahale ediyorsanız biz de öyle müdahale ederiz. Hepinizi uyarıyorum. Biz Kuvayi Milliyeyiz. Bu ülkeyi, bu dünyayı size dar ederiz.’ dedi.

“TÜRKİYE’NİN DELİSİNE DENK GELDİK”

Aynı kanala konuk olan CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel de haddini fazlasıyla aşarak Cumhurbaşkanına hakaret ediyor. Sertel, “Biz hem çok şanlıyız hem çok şanssızız. Aynı yüzyıl içinde hem Türkiye’ye bir deha gelmiştir ve ne yazık ki Türkiye’nin de bir delisine denk geldik. Dehamız Mustafa Kemal Atatürk’tür. Diğerini de zaten siz biliyorsunuz. Manisa’ya açılan hastanesinin de niye açıldığını iyi biliyorsunuz. Allah onu oraya getirmeyi nasip etsin” diyor.

Sertel’in bu sözleri üzerine programı sunan Uğur Dündar, “Acaba meslek hayatımın son programını mı yapıyorum” diye konuşuyor.

MEDYAGUNDEM

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

ugur

CHP çöp demek susuzluk demek!

Su kesintisi ve sel sorunundan sonra İzmir’de yeni gündem toplanmayan çöpler oldu. Sosyal medya hesabından …

ugur

İlk hedefimiz KK’yı devirmek!

Hayır oylarının yüzde 49 çıkmasının ardından muhalefet kanadında kavgalar eksik olmuyor. CHP’de hedefte Kılıçdaroğlu var. …

1 Yorum yapıldı

  1. Kim korkar hain kurttan.. elinizden geleni ardınıza koymayın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir