Anasayfa / GENEL / Cemaat seni nasıl kafesledi açıkla Ali Sabancı!
rasim-sabanci

Cemaat seni nasıl kafesledi açıkla Ali Sabancı!

MEDYAGUNDEM.COM- Fethullah Gülen’in son ses kayıtları Mustafa Koç, Ali Sabancı ve Turgay Ciner gibi büyük işadamlarının Cemaat ile ilişkisini de sorgulatan bir sürece zemin hazırladı.

Son ses kayıtlarında Aydın Doğan’ın damadı Pegasus Havayolları’nın sahibi Ali Sabancı’nın Cemaat ile nasıl bir “biat” ilişkisine girdiğinin detayları yer alıyor.

Dün gece A Haber ekranındaki Gece Ajansı programında Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı Ali Sabancı ve büyük işadamlarının Cemaat tarafından nasıl “kafeslendiğini” açıkladı.

Kütahyalı Ali Sabancı’ya da çağrı yaparak, “Seni hangi dosya ile kafeslediler açıkla” dedi.

Kütahyalı canlı yayında Ali Sabancı’nın iki konuda “kafeslenmiş” olabileceğini iddia ederek, o dosyalardan birinin Muhsin Yazıcıoğlu meselesi olduğunu söyledi. Yazıcıoğlu’nun hayatını kaybettiği kazadaki helikopterin Ali Sabancı’ya ait olduğunu açıklayan Kütahyalı, o dosya ile paralel yapı tarafından tehdit edilmiş olabileceğini öne sürdü.

Düne kadar Fethullah Gülen’den nefret eden bu çevrelerin Pensilvanya’ya nasıl biat etme noktasına geldiklerini anlatan Kütahyalı’nın bomba açıklamaları şöyle:

MEDYAGUNDEM

soner-enis

FETÖ’nün Hürriyet ve CHP imamı!

Soner Yalçın Sözcü gazetesinde “Cemaat’in CHP imamı” başlıklı yazısıyla CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun FETÖ bağlantısını …

ilker4

Askeri darbe iyi bir şey öyle mi İlker Bey?

CNN TÜRK’te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan’ın programına konuk olan 26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, …

ilker

FETÖ ile Erdoğan tek başına mücadele etti

26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gülen Örgütü ile 2012-2016 arasında tek başına mücadele …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir