Anasayfa / GENEL / Canlı yayında Önder Aytaç’ın rezilliklerini anlattılar!
onder

Canlı yayında Önder Aytaç’ın rezilliklerini anlattılar!

Emniyet’teki ifade verdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşılan gazeteci Önder Aytaç, önce yalanladı, ardından tehditler savurmaya başladı.

A Haber’de Sevilay Yükselir’in sunduğu %100 Siyaset programında Fidel Okan ve Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek, Gülen Hareketi’ne yakınlığıyla bilinen gazeteci yazar Önder Aytaç’la yaşadıklarının detaylarını anlattı.

FİDEL OKAN: İNSAN BÖYLE KÜFÜR EDER Mİ

“Biz Abdurrahman’la birlikte Ortaköy’de oturuyorduk. Abdurrahman’a fotoğraflı bir mesaj geldi. O da bana aynısını gönderdi. Twit atacağı sırada cep telefonunun şarjı bitti.”

“Şarjı bitince benim twit atmamı istedi. Detaylarını öğrendik. Bugün Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelmiş, dört ayrı dosyayla ilgili ifade vermiş.”

“Twiti attıktan sonra beyefendinin benimle ilgili etmediği küfür kalmadı. Sen doçentsin. Utanmaz adam! İnsan böyle küfür eder mi? Başbakan’a da aynı küfürleri etti. Hanefi Avcı’ya da aynı küfürleri etti. Mahkum ettirdim. Mahkemede de geldi yalan söyledi.”

“KIZLARIYLA BERABER OLDUĞUNA İNANDIRMAYA ÇALIŞTI”

“Bu sefer kızlarıyla bir fotoğraf yayınladı. ‘Ben şu anda kızlarımla beraberim’ tarzında bir twit atmış. Bizi yalancı durumuna düşürmek için. Emniyet’in içerisinden yayınlıyor fotoğrafı. Sanki hiç oraya gitmemiş gibi, kızlarıyla berabermiş gibi insanlarda bir algı oluştu.”

“Sonra kendine yakın insanlarla beraber bana saldırmaya, benim telefon numaramı yayınlamaya kalkıyorlar. İnsan biraz insaflı olur. Biz sana hakaret etmedik, küfür etmedik, sen başçalansın demedik. Bir iddia var, bu iddiayı twitledik.”

“BEDDUA ETTİ”

“Arkasından da, beddua etti. ‘Eğer ben bugün oradaysam, Allah senin belanı versin, değilsem benim belamı versin’ dedi. Durmadan, hakaretler, küfürler, bir müslümana yakışmayacak şeyler.”

SON OLARAK DA İTİRAF ETTİ, “O FOTOĞRAFI SERVİS EDEN YARIN AÇIĞA ALINACAK” DEDİ

“En sonunda da şunu yayınlıyor. ‘O fotoğrafı sana servis eden yarın açığa alınacak.’ Bakın. Tehlikeye bakın. Sen hem orada olduğunu kabul ediyorsun, öncesinde kızlarının fotoğrafını koyuyorsun ki senin aslında orada olmadığın izlenimi ortaya çıksın.”

“BEN BİR GAZETECİ OLARAK UTANIYORUM”

Şimşek, söz konusu bilginin açıklanması durumunda Türkiye’de büyük ses getireceğini söyledi. “Ben bir gazeteci olarak utanıyorum. Emin olun onlar olsa bunu yüz kere, bin kere seni de beni de hedefin ortasına oturtmuştu” diyen Abdurrahman Şimşek, bu bilgiyi kendisinin açıklamayacağını belirtti.

“BU BİLGİ ORTAYA ÇIKARSA ÖNDER AYTAÇ ÜLKEYİ TERKETMEK ZORUNDA KALIR”

Fidel Okan ise, “Türkiye şu an şu bilgiyi görse hakikaten Önder Aytaç Türkiye’yi terketmek zorunda kalır. Umarım ortaya çıkar da Türkiye ne olduğunu görür. Yarın o kişiyle görüşecekse, yarın ortaya çıkar. Yarından sonra Önder Aytaç’ın durumunu hepimiz görürüz eğer ortaya çıkarsa. Yani tam bir iğrençlik” ifadelerini kullandı.

MEDYAGUNDEM

almanya

“Karanlık avukat” ve Odatv’den FETÖ tarzı yalanlar

Türkiye’deki referandumda ‘hayır’ kampanyasına açık destek veren Almanya bir skandala daha imza attı. Türkiye’deki anayasa …

onder

KK’ya üfleyen FETÖ’cü soysuz bu!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’nin kana bulandığı 15 Temmuz gecesi 241 kişiyi şehit eden terör örgütünü adeta …

fidel-okan

Mikser avukattan referandum provokasyonu!

Fetullahçı terör örgütü karşıtı maske takıp tamamen FETÖ’cü numaralarla FETÖ’nün çıkarlarına hizmet eden ve tamamen …

2 Yorumlar

  1. Daha ölmedik çahal!

    Önder ne iş la! Angaranın sokaklarını teslim almış çahallar gibi terör estirip duruyormuşsun. Ne olum gelene geçene küfür, hakaret edeceksin, biri de çıkıp kaşığın üstünde bok var deyince dellenip sağa sola saldıracaksın. Sen kimsin lan! Daha ölmedik! Ödlek! Senin ne kadar ödlek olduğunu bilmeyebilirler, denizli horozu gibi diklenmen bize sökmez olum! Seni paçandan tutup çakarım burnunun üstüne dingil! Adam ol lannn! Kendini bir bok sanıp sağa sola hava atmaya kalkma, varsa karın ağrın çıkıp aha buradayım. Soyunu sopuna, gelmişine geçmişine çoluğuna çocuğuna burada mastika çektirmeyen şerefsizidir. Hadi hodri meydan! Bu ülkenin Başbakanına, kurumlarına hakaret eden ne kadar şerefsiz, orospu çocuğu varsa, onların ta …attırayım. Pezevenkler. Sizden korkan sizin gibi şerefsiz olsun, pornocu garı gavatları! Ölüme bıyık altından gülenler için korku yoktur lan, alayınız şerefsizsiniz ulan!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir