Anasayfa / GENEL / Çankaya Köşkü’nden o iftiralara yalanlama
candundar1

Çankaya Köşkü’nden o iftiralara yalanlama

Çankaya Köşkü’nden Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama geldi. Erdoğan’ın ‘Aysha’ dergisine röportaj verdiği iddialarına “Emine Erdoğan’ın şu ana kadar herhangi bir yayın organına özel röportaj ya da mülakat vermesi söz konusu değildir” denildi.

Cumhurbaşkanlığı Basın Başdanışmanı Lütfullah Göktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın sosyal medyada herhangi bir hesabı olmadığını bildirdi.

TWITTER’DA HESABI YOK

Göktaş, Emine Erdoğan hakkında basında yer alan bazı iddiaların gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

“Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın, Twitter da dahil olmak üzere, sosyal medyada herhangi bir hesabı bulunmamaktadır” diyen Göktaş, medya organlarının ve sosyal medya kullanıcılarının, tezvirat amaçlı sahte hesaplara itibar etmemeleri uyarısında bulundu.

AYSHA DERGİSİNE RÖPORTAJ VERMEDİ

Emine Erdoğan’ı kapak konusu yapan bir aylık dergide yayımlanan bir yazının da bazı yayın organlarınca yanlış algılanarak özel röportaj gibi sunulmasının hata olduğunu belirten Göktaş, “Sayın Emine Erdoğan’ın şu ana kadar herhangi bir yayın organına özel röportaj ya da beyanat vermesi gibi bir durum söz konusu olmamıştır” dedi.

CAN DÜNDAR YİNE ÇUVALLADI

Gezi kalkışmasında da “Çocukların üzerine gaz bombası yağdırıyorlar, katliam hazırlığı var” diyen ve paylaştığı gerçekdışı fotoğraflar yüzünden büyük tepki çeken Can Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan adına açılmış gerçekdışı bir twitter hesabıyla, ABD Başkanı Barrack Obama’nın eşi Michelle Obama’nın twitter hesabını karşılaştırarak, Emine Erdoğan’a iftirada bulundu.

candundar

MEDYAGUNDEM

can1

Teröristten talimat almışlar

MİT TIR’ları kumpası firarisi Can Dündar ile Ahmet Şık’ın Suriye’nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik eylemler yapan …

can-huf1

Vatan haini it, Türkiye’ye baskı yapın diye yalvarıyor!

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye’den kaçan Can Dündar, ülkesinin zor duruma girmesi için elinden geleni …

can-enis

FETÖ vatan haini Can’ı kullanıp atıyor mu?

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun “MİT TIR’ları görüntülerinin yayınlanması” davasında hakkında 25 yıl hapis cezası verilmesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir