Anasayfa / GENEL / Canın oyun oynamak istiyorsa doğru çocuk parkına loser Ece!
ece-temelkuran6

Canın oyun oynamak istiyorsa doğru çocuk parkına loser Ece!

MEDYAGUNDEM.COM- Binlerce liralık yüksek maaşlar olmayınca haliyle bir yere kadar… Ece Temelkuran’ın ne zaman BirGün gazetesinde “huysuzlanacağı” merak ediliyordu. Zira parasız gazetecilik de bir yere kadardı! “Kurtarın beni buralardan, eski günlerime dönmek istiyorum, yüksek maaşlarla pahalı ayakkabılar satın almaktır benim hayalim” hedefli dikkat çekme operasyonlarının sonuncusu bugün yaşandı.

ece-temelkuran5

Temelkuran yayın yönetmeni olduğu BirGün’de bugün “Artık gitme zamanı” diye bir yazı yazdı onu da eline yüzüne bulaştırdı.

Oyun oynamak isteyen çocuklar gibi bugün yazdığına Twitter’da açıklama yapan Temelkuran, “Sevgili @BirGun_Gazetesi okuru, sizin açınızdan çok bir şey değişmeyecek. Ben yine yazmaya devam edeceğim. Bugünkü yazı. BirGün bürosuna veda http://fb.me/19vuyhNH  ama yazılara devam.” şerhini düşmek zorunda kaldı.

ece-veda

Sosyal medyada da Ece Temelkuran’ın “ayrılığı” için “komik veda” yorumları yapıldı, kendi yoldaşları bile antipatik buldu.

Biz de madem “veda” yazısı yazıyorsun niye kendini böyle “şebelek” durumuna düşürüyorsun be loser Ece diyelim. Hani canın oyun oynamak istiyorsa doğru çocuk parkına!

MEDYAGUNDEM

birgun2

Gladyo paçavrasından Türkiye nefreti!

Gladyonun sol tetikçisi Birgün isimli paçavra, Yunan Sahil Güvenlik’in Türk yük gemisine saldırmasını haberleştirirken bile …

ece

SOROSbu çocuklarına bakın!

Referandumun ardından tencere ve tavalarla sokaklara dökülen hayırcıların hayatları Ece Temelkuran’a göre tehlikedeymiş… Her seçimde …

canakkale

Gladyo solcusu gazete köprüye de hayır diyor

Türkiye’nin mega projelerine karşı takoz olmaya çalışanlar, Çanakkale Köprüsü’nün temel atma gününde yine ortaya çıktı. …

1 Yorum yapıldı

  1. Oynaya oynaya gelin çocuklar/El ele, el ele verin çocuklar….Arkandan su dökeydik, serpeydik!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir