Anasayfa / ANALİZ / Can Dündar, Hasan Cemal, Cengiz Çandargil yakında IŞİD’ci olacaklar!
isid1

Can Dündar, Hasan Cemal, Cengiz Çandargil yakında IŞİD’ci olacaklar!

Yakında Can Dündar, Hasan Cemal, Cengiz Çandar ve bilumum Erdoğan düşmanı cephe IŞİD’ci olacak!


MEDYAGUNDEM.COM- Bilinçli bir stratejiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “şeytanlaştırma” operasyonunda işleri iyice ruh hastalığı haline getirdiler ki, mitomanlar gibi kendilerini kaptırıp Erdoğan nefretiyle kafayı yediler.

Erdoğan’a düşman kim varsa hepsi aynı safta toplandı. Tek geçer akçeleri, tek kriterleri Erdoğan düşmanlığı…

Şimdi PKK’lı, DHKP-C’li, BAAS’lı, İranlı, Fetullah Gülen’li, İsrailli, Neo-conlu, Aydın Doğan’lı, CHP’li, MHP’li, HDP’li anti-Erdoğan cephesime IŞİD de katıldı.

IŞİD tarafından ilk kez Türkçe olarak bir propaganda videosu yayınlandı. Videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “hain, tağut” ilan edilerek IŞİD’in hedefi yapıldı.

“Erdoğan gitsin yeter ki IŞİD’e razıyız” diyen man kafalar layıklarını buldular. Artık IŞİD de onlarla birlikte…

IŞİD’in Erdoğan’ı düşman ilan eden açıklamasından sonra önümüzdeki günlerde Can Dündar, Hasan Cemal, Cengiz Çandar, tüm Fetocuların IŞİD’ci olmaları bekleniyor.

merve

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

2 Yorumlar

 1. İlkesiz, omurgasız, tutarsız olabilmek, yediği çanağa pisleyen hain olacak kadar alçalabilmek için aşmaları gereken engeller:
  1- Vicdan
  2- Meslek ahlakı
  3- Fikir namusu
  4-Şeref ve haysiyet
  5- Edep

  Çoğunu aşmış görünüyorlar. Pensilvanya’ya gidip biraz ananas ve maklube yiyip bir de kıtmir kolyesi edinirlerse, işleri daha da kolaylaşır.

 2. bu hainlerin hiç korkmadan çekinmeden böylesine kör gözün parmağına ağızlarından köpük saçarak ülkemize hainlik yapabilmelerinin sırrı arkalarındaki Türkiye düşmanı AB ülkeleri ve israildir. İsrailin pkk ya uçakları vurabilen stringer füze satma aşamasında olduğunu biliyor musunuz? ülkemizi iç savaşa sokmayı kafaya koymuşlar.ama o savaş çıkarsa bu dünyada ne israil ne de AB kalacak bize ülkemizi dar edenlerin eceli olacağız bu böyle bilinsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir