Anasayfa / GENEL / “Büyük başkan”
erdogan

“Büyük başkan”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, oyunu kullanmak için gittiği okulda sevgi gösterileriyle karşılandı.

Referandum sürecinde yoğun bir çalışma yürüten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, oyunu kullanmak üzere Çamlıca’daki Saffet Çebi Ortaokulu’na gitti.

ERDOĞAN’A SEVGİ SELİ
Cumhurbaşkanı, saatlerdir kendisini bekleyen vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı. Vatandaşlar, “Büyük başkan, Recep Tayyip Erdoğan” sloganları attı.

erdogan2

TORUNUYLA KULLANDI
Geniş bir basın ordusunun takibinde olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, oy zarfını torunuyla birlikte sandığa attı.

KALKINMADA SIÇRAMANIN YOLU AÇILACAK

Oyunu kullandıktan sonra konuşan Cumhurbaşkanı, “Cumhuriyet tarihimizde birçok parlamenter sisteme yönelik oylamalarımız olmuştur. Bu arada bazı halk oylamaları da yaptık. Ama bu halk oylaması artık Türkiye’de yeni yönetim sisteminin bir değişim dönüşüm tercihidir. Bu tercihte inanıyorum ki halkımız süratle çok daha hızlı bir kalkınmanın adeta sıçramanın yolunu açmaya inşallah karar verecektir.

Çünkü biz Gazi Mustafa Kemal’in muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmak için bir defa alışılmışın dışında bir tercih yapmamız lazım. 2002’den beri 1’e 3 kattık ancak bizim çok daha hızlı büyümemiz lazım.

TÜRKİYE BU GECE GELECEĞE YÜRÜYECEK
İnanıyorum ki milletimiz bu tercihini yurt içi ve yurt dışında Türkiye bu akşam sandıklar açılıp sayım yapılınca inşallah tercihini yapmak suretiyle geleceğe yürüyecektir. Ben milletime en kalbi duygularla şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir