Anasayfa / GENEL / Bulut MEDYAGÜNDEM’den bombaladı!
yigit-mg-bomba

Bulut MEDYAGÜNDEM’den bombaladı!

MEDYAGÜNDEM- Geçtiğimiz gün bir medya sitesinde Yiğit Bulut ve başında olduğu 24 haber kanalı ile ilgili ortaya atılan iddiaların asılsız olduğu, rekabeti “bel altı vuruşlarla” çirkinleştirmek isteyenlerin bir “operasyon” çektiği ortaya çıktı.

İddiaya göre 24 kanalı çalışanlarının maaşlarını bile zor aldıkları, Bulut’un transfer bütçesinin sözkonusu olmadığı,  “Ayranı yok içmeye taht-ı revanla gider gezmeye” gibi bir başlıkla iddia edildi.

İşte o haberlere 24 Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, MEDYAGÜNDEM aracılığıyla cevap verdi.

“Korkunun ecele faydası yok” diyen Bulut, o tür haberlerin 24 haber kanalı için başlattığı transfer atağından rahatsız olan rakipleri tarafından yazdırıldığını açıkladı.

“Star Medya Grubu ve 24, mali yapısı en güçlü iki televizyondan biridir” diyen Bulut, MEDYAGÜNDEM’e konuşarak yapılmaya çalışılan “bel altı operasyonu” deşifre etti.

Bulut’un MEDYAGÜNDEM’e yaptığı açıklama şöyle:

***

O HABERLER YAZDIRILIYOR

Birçok haber kanalından burada çalışmak için ilişki kurduğumuz arkadaşları vazgeçirmek için bazı medya sitelerine mali durumumuzun kötü  olduğuna dair haberlerin yazdırıldığını üzülerek görmekteyim.

24 EN GÜÇLÜ MALİ YAPIYA SAHİP 2 TV’DEN BİRİ

24 haber kanalı, mali yapısı en güçlü iki televizyondan biri olmakla birlikte, grubumuza yurt içi ve yurtdışı ilgi tepe noktasındadır.

TV YÖNETİCİLERİNE TAVSİYEM

Dolayısıyla benim televizyon  yöneticisi ve sahiplerine tavsiyem, bu tür iftiralarla insanların kariyerlerinin önünü tıkamak yerine,  çalışanlarının haklarını vermeli ve ortaya yeni  iş koymaları…

Türkiye’de “Ben en iyiyim” diyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Transfer için de görüşmelerimiz devam etmektedir.

ÇOK YAKINDA YENİ PROJELER GELİYOR

Bu tür haberlerle rakiplerimiz insanların geleceklerine ve kariyer planlarına engel koyduklarının farkına varmalıdırlar, çünkü biz yapılmaya çalışılanın ne olduğunun gayet iyi farkındayız.

Dolayısıyla korkunun ecele faydası yoktur. Çok yakında yeni projelerimizin detaylarını kamuoyu öğrenecektir.

***

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

husnu8

Bu gerizekalıya verdiğimiz maaş haram olsun

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut CHP milletvekili Hüsnü Bozkurt’un referandum için söylediği …

yigit

Halkbank neden FETÖ ve derin ABD’nin hedefinde?

A Haber’de “Halkbankası neden FETÖ ve ‘derin ABD’nin hedefinde? Yeni operasyonun amacı ne? soruları Söz …

yigitb

‘Hayır’ çıkarsa planları kaos ve Türkiye’yi işgal

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili çarpıcı değerlendirmelerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir