Anasayfa / GENEL / Bu ne terbiyesizliktir ya!
erdogan-milliyet

Bu ne terbiyesizliktir ya!

Başbakan Erdoğan, Necdet Özel’in ayakkabılarının haber yapılmasına sert tepki gösterdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde İstanbul İl Danışma Meclisi Toplantısı ve Katılım Töreni’nde gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’in, ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Martin Dempsey’i karşılama töreni sırasında ayakkabısının altının çekilip bunun haber yapılmasına tepki gösterdi.

“BU NASIL BİR TERBİYESİZLİKTİR”

Bunun büyük bir terbiyesizlik olduğunu ifade eden Erdoğan, “Yapıcı eleştirinin de yeri ve zamanı vardır. Hukuk devletinde nasıl hesap sorulacağı bellidir. Orada göğsünü siper eden komutan hergün terörle mücadele ettiği kadar muhalefet ve medyanın saldırısına göğüs geriyor. Terörle mücadele boğaza karşı keyif çatarak verilmez. İstanbul’da beyefendiler, Genelkurmay Başkanı’nın ayakkabısının altıyla uğraşıyor. Bu nasıl terbiyesizliktir ya. Bu nasıl gaflettir. Bu asker de polis de korucu da AK Parti’nin değil Türkiye Cumhuıriyetinin evlatlarından oluşuyor. Yere düşen şehit bu milletin evladıdır.” dedi.

MEDYAGUNDEM

necdet

Hürriyet’ten Erdoğan’a DEAŞ iftirası

Hürriyet gazetesi bugün CHP’li bir vekil üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iftira attı. Hürriyet’te Turan …

bila

Kovdular ama istifa etmiş gibi çek panpa!

Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila görevinden istifa etti. Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni …

karakas-m

Ve Milliyet o ismi de kovdu!

Demirören ailesi Milliyet ve Vatan’ı işgal eden sol terör örgütü sempatizanı ve PKK’lı gazetecileri bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir