Anasayfa / GENEL / Bu iddiayla yer yerinden oynar; Gülen örgütü İsrail’e silah satıyor!
silah

Bu iddiayla yer yerinden oynar; Gülen örgütü İsrail’e silah satıyor!

Yeni Şafak yazarı Cem Küçük bugün köşesinde Gülen örgütüyle ilgili korkunç bir iddiayı gündeme getirdi. Gülen örgütünün uluslararası silah ticareti yaptığını yazan Küçük, Filistin’de masumları öldüren silahları İsrail’e satan ya da aracılık edenlerden birinin de Gülen örgütü olduğunu ilk kez gündeme getirdi.

Yazısındaki o bölüm şöyle:

OPERASYON O GAZETECİLERE DE GELECEK

Şimdi bu çetenin emniyet ayağına ciddi darbe indirildi. Sadece cemaat medyası ve orada görev yapan canlı bombaların yazdıklarına baktığımızda bile bunu anlamak mümkün. Benzer bir operasyon yargıya, imamlara ve bunlarla işbirliği yapan gazeteci, işadamı vb’lerine de kaçınılmaz olarak gelecek. Buraya kadar bilinenler zaten 17 ve 25 Aralık darbe girişimleri sonrası ortaya çıkan gerçekler.

HARAM ÖTESİNE GEÇTİLER

Ama cemaatin başka işleri de var. Bunlardan biri kurdukları ya da kendilerine ait olan şirketler üzerinden aldıkları ihaleler. Bu ihalelerden şimdiye kadar milyonlarca dolar kazandılar. Nasıl davalarla işadamlarını hizaya getirip oradan paraları cukkaladılarsa, bu tür ihalelerden de tabiri caizse malı götürdüler. Sorsan haram yemediler ama şantaj, tehdit ve cezaevi sopası göstererek haram ötesine geçtiler. Sadece Galip Öztürk’ten aldıkları paraları göstermek bile bunlara yeter.

CEMAATİN ULUSLARARASI SİLAH TİCARETİNDE PARMAĞI VAR

Ama cemaatin yaptığı bir iş daha var. Detayları ilerleyen zamanlarda çıkacaktır. Uluslararası silah ticaretinde cemaatin de parmağı var. Özellikle İsrail’e satılan ya da İsrail’in sattığı silahlarda aracılık yapanlardan bazıları cemaatin gizli isimleri. Türkiye Cumhuriyeti devleti bu detayları biliyor. Zamanı geldiğinde elbette bunlar da ortaya çıkacaktır. O vakit çok daha geniş bir şekilde bu kirli işler de konuşulacaktır.

 

İSRAİL’E SİLAH SATIYORLAR

Düşünün dini bir cemaat silah işlerine giriyor. İsrail’e aracılık ediyor. Sırf bu işi paravan şirketler kuruyor. O silahlarla bugün Filistin’de bebekler, kadınlar öldürülüyor. Hem de acımasızca. Bu gerçekler açıklandığında bunları bile inkar etme yoluna gideceklerdir ama artık nafile.

Nereden tutsak elimizde kalan bir çete var. Miadı dolan ve çanlı bomba haline gelen paralel çetenin üyeleri hakkında ne dersek diyelim bizi her fırsatta şaşırtmaya devam ediyorlar. Ben masun Anadolu insanına sesleniyorum. Bunlarla yolunuzu ayırın. Okullarından, dershanelerinden çocuklarınızı çekin. Yakında bu çeteyle ilgili çok daha büyük gerçekler ortaya çıkacak.

BU ÇETEDEN AĞIR BİR HESAP SORULACAK

İnsanları dinleyen, görüntüleyen, sınav sorularını çalan, milli güvenliği hiçe sayan, MİT tırlarını durduran bir çete gerçeğiyle karşı karşıyayız. Hırsızlık ve rüşvete karşıyız diyorlar. Ama davalarla iş dünyasının haraca bağladıkları gerçeğini gözardı ediyorlar. Bu çeteden en ağır şekilde hesap sorulacak. Bu çeteye öyle veya bulaşmış çok kişi şu an bin pişman. Kurtulmak için her şeyi yapıyorlar.

Bunların yaptıklarını bu ülkeye hiç kimse yapmadı. Medyaları işi sulandırmaya çalışıyor. Resmen şov yapıyorlar. Üstelik iyi gibi görünerek herkesi kandırdılar. Aynen Abdurrahman Çavuş ve Akseli Ali gibi davrandılar. Sonları belli! Hukuk içerisinde bütün pisliklerinin hesabını sormak!

KÜÇÜK’ÜN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

soner-enis

FETÖ’nün Hürriyet ve CHP imamı!

Soner Yalçın Sözcü gazetesinde “Cemaat’in CHP imamı” başlıklı yazısıyla CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun FETÖ bağlantısını …

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

ilker4

Askeri darbe iyi bir şey öyle mi İlker Bey?

CNN TÜRK’te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan’ın programına konuk olan 26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, …

2 Yorumlar

  1. YUHHH ARTIK YUHHH BÖYLE İFTİRA VAR MI DÜNYADA ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN!NE BİÇİM BİR İNSANSIN SEN CEM KÜÇÜK…KÜÇÜK DEĞİLSİN KÜÇÜLMÜŞSÜN!SEN BİLE YALAN OLDUĞUNU BİLİYORSUN BUNUN BU KADAR İNSANI KANDIRIYOR,MASUMLARIN HAKKINA GİRİYOR DA NASIL RAHAT UYUYORSUN GECELERİ HİÇ Mİ UTANMIYORSUN?VİCDANIN NERELERDE KAYIP MI ETTİN?BU HİZMETE CANINI MALINI EVLADINI HERŞEYİNİ VRMİŞ MİLYONLARIN HESABINDAN HİÇ Mİ KORKMUYORSUN?ALLAH’TAN KORK BARİ İNSAFLI OL

  2. Ankara’da silah ve silah parçası ithalatı yapan bazı firmaların sahibi veya çalışanları ordudan fetullahçı oldukları için atılan kişiler. Özellikle bu firmaları mercek altına almak lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir