Anasayfa / GENEL / Bozacının şahidi şıracıya bakın hele!
hasancemal2

Bozacının şahidi şıracıya bakın hele!

HDP’yi ve Demirtaş’ı seçim öncesi parlatan liberallerin birçoğu pişman olmuşken Hasan Cemal hala Erdoğan’ı suçluyor…


Türkiyelileşme sözleri vererek liberallerin, kimi zaman da Kemalistlerin desteğini arkasına alan HDP ve Selahattin Demirtaş şu sıralar bu kesimler tarafından yerin dibine sokuluyor. Ahmet Hakan, Ertuğrul Özkök gibi Hürriyet yazarları bile, CNN Türk ekranlarında Demirtaş’a saz çaldıranlar kendileri olmalarına rağmen ‘aldatıldık’ yazıları kaleme alıyor..

HASAN CEMAL ‘SUÇLU ERDOĞAN’ DİYOR
Hasan Cemal işe Demirtaş’a desteğini tam gaz devam ettirmek bir yana hala ‘suçlu Erdoğan’ diyor. İşte Hasan Cemal’in bugünkü yazısındaki Demirtaş’ı akladığı, Erdoğan’ı suçladığı o bölümler:

“DEMİRTAŞ İHANET ETMEDİ”
Selahattin Demirtaş ‘vatan haini’ ilan edildi, ‘ihanet’le suçlanıyor her yandan. Ama bakın. Demirtaş hain değil! Hayır değil. Demirtaş, ihanet içinde değil. Kötülük yapan o değil. Tam tersine… Bu memlekete kötülük yapanlar onu ‘ihanet’le suçlayanlardır. Bu memlekette barış ve demokrasiyi kundaklayanlar Demirtaş değil, onu her Allah’ın günü şeytanlaştırmaya başlayanlardır. Demirtaş, bu toprakların acılarını iliklerine kadar hissetmiştir, yaşamıştır.

DEMİRTAŞ’I SUÇLAYANLAR SARAY’A BAKSIN
Bugün Selahattin Demirtaş’ı şeytanlaştıranlar, önce dönüp Saray’daki Sultan’a baksınlar. Önce onun yanlışlarını vurgulasınlar. Önce Saray’ın 1 Kasım için nasıl savaş düğmesine bastığını sorgulasınlar. Bugün şeytanlaştırma ateşlerine odun atanlar önce dönüp ‘Saray’a baksınlar.

(ensonhaber)

MEDYAGUNDEM

hasan4

Teröre iliştirilmiş gazeteci artığı!

FETÖ’nün medya yapılanması davasının ilk duruşması bugün görülecek. Hasan Cemal şimdi de orada ortaya çıktı. …

Eren Erdem

CHP’li Erdem yalanlarıyla HDP’yi de karıştırdı

HDP’li Selahattin Demirtaş’tan kendisi hakkında “özerklik istemediğini söyledi” açıklaması yapan CHP’li Eren Erdem’e yalanlama geldi. …

tuncay2

Hani PKK ‘evet’ diyordu sahtekar CHP’li!

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, terör suçundan tutuklu Selahattin Demirtaş’ı cezaevinde ziyaret ettiğini açıkladı. Oysa …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir