Anasayfa / GENEL / Bomba iddia; Gülen medyasında cinsel taciz rezaleti!
cihan1

Bomba iddia; Gülen medyasında cinsel taciz rezaleti!

Yeni Akit gazetesi genel yayın yönetmeni Hasan Karakaya bugün köşesinde bomba bir iddiayı açıkladı. Karakaya’nın iddiasına göre Gülen örgütüne balı Cihan Haber Ajansı’nda bir “cinsel taciz” skandalı yaşandı ve olayın üstü apar topar örtüldü. Evli ve çocuk babası olan Cihan Haber Ajansı’nda görevli üst düzey yetkili genç çalışanını metrobüste taciz etmiş.

İşte bomba iddia:

“İftira” deyip kaçma… Şu “taciz” olayını da açıkla Ekrem!

“Kelime oyunları” yapma Ekrem… Bırak “laga-luga”yı da, soruma cevap ver!.. Ben diyorum ki; “5 trilyon kazanıyorsan, bunun vergisi 1 trilyondur!.. Devlete bu vergiyi veriyor musun?”… Sen de diyorsun ki; “Tirajdan ve reklâmdan elde ettiğimiz kazancın vergisini kuruşu kuruşuna ödüyoruz!”

Tamam da; 

Ne kadar kazanıyor, “kaç kuruş” vergi ödüyorsun?.. Bana “edebiyat” yapma, “rakam” söyle!..

Haa, sahi; elin değmişken, şu “taciz” olayına da bir açıklık getiriver!.. Hani, “30 Mart seçimlerinden önce”, size bağlı Cihan Haber Ajansı’nın üst düzey bir yetkilisi; yine kurumda çalışan bir “genç kız”ı, Taksim’e bir “iş görüşmesi”ne giderken “Metrobüs”te “taciz” etmiş… Bu “taciz” olayından hem senin, hem Abdülhamid Bilici’nin, hem de Pazarlama Müdürü Ziya Yıldırım’ın haberi var… “Büyük bir travma” yaşayan genç kıza demişsiniz ki; “Sakın şikâyetçi olma!.. Bu olay seçimden önce basına aksederse mahvoluruz… Biz, o şahsı seçimden sonra göndeririz!”

Bu “taciz” olayından sonra “şok” yaşayan ve “bunalım”a giren genç kız, istifa edip ayrılıyor Cihan bünyesinden!.. Peki, “evli ve çocuk babası” o tacizci ne oldu?.  Onu da attınız mı Cihan bünyesinden?..

Hani, “İftiracı Hasan Karakaya” demişsiniz ya, hele söyle; bu “taciz” olayı da “iftira” mıdır?

Edebiyat yapma, cevap ver!

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir