Anasayfa / GENEL / Boğaz’daki yalılarda viskilerini yudumlayıp oyunu HDP’ye veren şerefsizler!
bahceli1

Boğaz’daki yalılarda viskilerini yudumlayıp oyunu HDP’ye veren şerefsizler!

HDP’ye oy verenlere yüklenen Bahçeli, yalılarında içkilerini yudumlarken HDP’ye oy verenleri “şerefsizlikle” suçladı.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin Genişletilmiş İl İstişare Toplantılarında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda Bahçeli, ilginç anekdotlar anlatarak ve çarpıcı örnekler vererek konuşmalarını sürdürdü.

Milliyet’ten Önder Yılmaz’ın haberine göre, AK Parti ve HDP’ye yönelik eleştirilerini sürdüren Bahçeli, kapalı toplantılarda şu ifadeleri kullandı:

7 ÇOCUĞU KÜRT-TÜRK DİYE NASIL BÖLECEKSİNİZ

“Türkiye’de Kürt sorunu yoktur. Bin yıllık hukukumuzla yaşadığımız, kız alıp kız verdiğimiz, 4 milyon 200 bine yaklaşan yuvalar kurduğumuz, kız ya da oğlan tarafı Kürt kökenli olarak kurduğu yuvalarda, 5, 6 veya 7 çocuğun bulunduğu bir Türkiye’de Kürt sorunu vardır diyerek, bir ayrımcılığa giderek bu yuvaları mı yıkacaksınız? 7 çocuğun hangisini Kürt, hangisini Türk diye ayıracaksınız.

SİVAS’TAN ÖTE GİDEMİYORLAR DEMEK TAVİZDİR

Bize ‘Sivas’tan öteye gidemezsiniz’ dediler. Niye gidemeyeceğiz; ne var Sivas’tan öte… Peki Erzurum, Sivas’tan öte değil mi? Elazığ, Erzincan, Malatya Sivas’tan öte değil mi? Bunları niye söylüyorsun? Başbakan, ‘Elazığ’da güzel bir miting yaptınız, devletin imkanlarıyla şu şu illerde de yapsanız ne güzel olur’ diyeceği yerde ‘Sivas’tan öteye gidemiyorlar’ diyor. Bu söylem, hattı zatında Kuzey Kürdistan’ı kurmak için PKK’ya verilmiş bir taviz olarak karşımıza çıkmıştır. Bugünkü gerçek budur.

PKK’YI MERDANELİ ÇAMAŞIR MAKİNASINDA YIKAYACAĞIZ

PKK denen ihanet örgütü kendisini lağvedecek. Çözüm süreci denen ihanet ortadan kaldırılacak. Bugüne kadar HDP benzer şekilde meşrulaştırılmış hain siyasiler tamamen siyaset dışında bırakılacak. Dağda ovada ne kadar PKK’lı varsa gelecek silahını Türkiye güvenlik güçlerinin önüne birer kol dizilecek teslim edecek, TSK envanterine kaydolunacakEskiden merdaneli çamaşır makinesi vardı. O merdaneli çamaşır makinesine hepsini sokacak. Kim katil, kim Türk milletine zarar vermiş onlar adalete cezaevine gönderilecek, masumlar da anasının babasının yanına gidecek.

VİSKİ YUDUMLAYIP HDP’YE OY VEREN ŞEREFSİZLER…

HDP, çözümü çok aşmış, sürekli taviz ile Türkiye’den beklentileri var. Irak’ta Suriye’de İran’da oluşturmaya çalıştıkları 4 parçalı Kürdistan’ın Kuzey ayağı üzerinde çalışmalarının sürdüren bir hain güruhudur. Halktan destek almış. Silahı dayayarak, ‘248 köyden 248’ini de istiyorum, yoksa içinizden istediğimi çeker vururum’ oy tehdidiyle bir topluluk yaratılıyorsa, öbür taraftan İzmir’de Marmaris’te yazlıklarında yatıp AK Parti’nin olmasın diye oyunu MHP’ye vermeyen; ama HDP’yi Meclis’e taşıyan zavallılar, Türkiye’nin kaymağını yiyenler, boğazda yalılarda viskisini yudumlayıp oyunu HDP’ye veren şerefsizler. Şimdi, HDP ile koalisyonu kurun.”

 

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı. …

bahceli

Bahçeli’den ABD ve Almanya’ya zehir zemberek sözler

MHP Lideri Bahçeli “Unutulmasın ki, Türk milleti her türlü iç ve dış muhasım odaklara karşı …

1 Yorum yapıldı

  1. Vur vur inlesin bebek, nişantaşı, etiler, arnavutköy dinlesin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir