Anasayfa / GENEL / Başbakan’dan Gülen örgütünün o kumpasçıbaşına sert tepki!
basbakan

Başbakan’dan Gülen örgütünün o kumpasçıbaşına sert tepki!

MEDYAGUNDEM.COM- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dün TRT özel yayınında gazetecilerin sorularına verdiği cevaplardan biri de, Gülen örgütünün Emniyet içindeki “cunta başı” olma iddiasıyla gündeme gelen Ali Fuat Yılmazer’in Bugün TV’deki açıklamalarına verdiği sert tepkiydi.

Yılmazer Başbuğ’un tutuklanması başta olmak üzere bütün talimatları bizzat Başbakan Erdoğan’dan aldığını iddia etti. Erdoğan Yılmazer için “ahlaksız, adi, seviyesiz” diyerek külliyen sözlerinin yalan olduğunu açıkladı.

Yılmazer’in yalanları bugün de Zaman gazetesinin manşetindeydi.

Erdoğan Yılmazer için “Bu işlerde ne kadar tezgahtar olduğunu bilen birisiyim” sözüyle de Gülen örgütünün kumpasçıbaşı yönüne dikkat çekti.

Erdoğan şunları söyledi:

“A’dan Z’ye bunların hepsi yalan. Demin söyledim ya, bunlar o kadar ahlaksız, o kadar adi ki, o kadar seviyesiz ki, bunlar takiyeyi, yalanı, iftirayı leblebi çekirdek gibi yerler. Yaptıkları iş bu. Hayatları bu. Sen bi defa benimle hayatında kaç kere görüştün. Ya iki kere, ya üç kere görüştün. Ben senin yargı ile münasebetlerini bilen birisiyim. Bu işlerde ne kadar tezgahtar olduğunu bilen birisiyim. Tabi bunun bedelini ödeyecek. Kimlerle iltisaklı bunları yaptığı çıktı ortaya, bunlar çıkıyor ortaya. Bu bazı malum operasyonları yapıp da şu anda İstanbul dışına gönderilen bazı savcılar var ya, işte bu savcılarla bunlar kankaydı. Beraber götürdüler bu işleri. Bunların hepsi tabi çıkacak meydana. İstifa etmekle veya emekli olmakla bu işi kurtaramaz.”

YILMAZER’İN İPLİĞİNİ PAZARA NEDİM ŞENER ÇIKARDI

Yılmazer’in bizzat infazını yaptığı gazeteci Nedim Şener’in twitter’daki şu mesajları da “cuntacı polis şefi”nin maskesini indirdi:

nedim1

nedim

MEDYAGUNDEM

levent7

Hürriyet hep mi böyle ikiyüzlüleri sever?

FETÖ paçavrası Cumhuriyet’in attığı “İlk FETÖ iddianamesini hazırlayan Başsavcı Mustafa Alper’i kamyon biçti” başlığını gerçek …

kavurmaci2

20 dakikada cezaevinden kaçırmışlar!

Posta gazetesinde Nedim Şener’in “Kavurmacı’ya 20 dakikada tahliye” başlıklı yazısı şöyle… FETÖ’nün iş dünyasındaki çatı …

alifuat

Kumpascıbaşı FETÖ’cüye şok!

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) davaları kapsamında tutuklu olan İstanbul Emniyet Müdürlüğü eski İstihbarat …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir