Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın manşetlerini paralel yapı dizayn ediyor
dogan-dizayn

Aydın Doğan’ın manşetlerini paralel yapı dizayn ediyor

STAR gazetesi yazarı Cem Küçük, Hürriyet ve Cumhuriyet gazetelerinin manşetlerinin paralel çete mensupları tarafından dizayn edildiğini açıkladı.


A Haber’de Memleket Meselesi’ne katılan Star Gazetesi yazarı Cem Küçük, okyanus medyasının Suruç saldırısından sonra uluslararası kamuoyunda yürüttüğü karalama çabasını anlattı. Saldırıdan bir kaç gün önceden itibaren kontrollü bir algı oyunu çalışmasının başladığını belirten Küçük, Hürriyet ve Cumhuriyet gazetelerinin manşetlerinin paralel çete mensupları tarafından dizayn edildiğini söyledi.

MANŞETLERİ PARALEL YAPI DİZAYN EDİYOR

Hürriyet Gazetesi’nde paralel yapının gazetecilerinden bir tanesi olan Arda Akın son iki aydır yoktu, ortaya çıktı, dört tane beş tane manşet attı hepsi Rıza Zarrab ile ilgili. Pazar günü Tolga Tanış bir yazı yazdı ‘Ahmedi Nejat ve adamları yargılanacak, Rıza Zarrab’ın babası hepsi falan, bunların Türkiye’deki uzantılarına sıra gelecek’ demiş Amerika’daki kaynağı. Tabii orda kaynağın ismini vermiyor bir Tolga Tanış taktiğidir o, bilmiyoruz, bunu yapıyorlar. Şimdi gümrüklerde mesela bir adam vardır Mehmet Er Yılmaz adında Gümrük Baş Müfettişi paralelci. Onun yazdığı raporları Cumhuriyet gazetesi bugün manşete taşımış.

ULUSLARARASI ARENADA KARALAMA ÇABASI VAR

Cumhuriyet’in bugün ‘AK Parti ile DAEŞ beraber yaptı, Erdoğan yaptı’ diyip Uluslararası Adalet Divanı’nda Türkiye’yi terörü finanse eden ülke üzerinden göstermek gibi bir planı bugün Hürriyet Gazetesi, Cumhuriyet, bu patlama, yurt dışındaki David Philips gibi adamlar üzerinden bunu Türkiye’ye net bir şekilde gösteriyorlar. Bunun da devamını önümüzdeki günlerde getirecek

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir