Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın kanalından sokak terörüne destek
cnn

Aydın Doğan’ın kanalından sokak terörüne destek

Gezi kalkışmasında 589 araç yakan, 409 bina tahrip eden çapulcuların eylemlerini destekleyen CNN Türk Televizyonu; Okmeydanı’ndaki olaylarda da yüzleri maskeli teröristlerin yanında yer aldı. Molotof atan, sokaklara barikat koyan ve polis araçlarını yakan yasadışı örgüt militanlarının eylemlerini görmezden gelen CNN Türk, ülkenin uçuruma gittiğini savundu.

Gezi kalkışmasında 589 araç yakan, 409 bina tahrip eden çapulcuların eylemlerini destekleyen CNN Türk Televizyonu; Okmeydanı’ndaki olaylarda da yüzleri maskeli teröristlerin yanında yer aldı. Molotof atan, sokaklara barikat koyan ve polis araçlarını yakan yasadışı örgüt militanlarının eylemlerini görmezden gelen CNN Türk, ülkenin uçuruma gittiğini savundu. CNN Türk Parametre programında konuşan Ebru Baki; “Kutuplaşma bir süre sonra da ülkeyi yönetilemez bir hale de getirebilir. Öyle bir noktaya da götürebilir. Diğer bir sürü yapılacak şey bu gerilemeyle yapılamaz hale de gelebilir gibi ciddi sorunlar yaşanabilir” dedi.

DHA VE HÜRRİYET GAZETESİ POLİSİN DEĞİL TERÖRİSTLERİN YANINDA

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın sahibi olduğu Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Hürriyet gazetesinin internet sitesi de, Okmeydanı’nda polisin zor anlar yaşadığını savundu. DHA tarafından servis edilen görüntülerde molotofla yakılan otobüsün görüntüleri yer aldı ve “Okmeydanı’nda polisin zor anları” başlıklı haber yapıldı. Hürriyet gazetesinin internet sitesinin olayları tahrik edici yayınlar yapması dikkat çekici bulundu.

ZAMAN GAZETESİ; AKŞAM ÜZERİ ÖLEN ŞAHSI ÖĞLE SAATLERİNDE ÖLDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ

Zaman gazetesi önceki gün yaralanan şahıs henüz hastanedeyken, “öldü” diye provokatif bir haber yaptı.

Zaman gazetesinin yalan haberi aşırı sol gruplar tarafından anında sosyal medyada paylaşıldı ve halk provoke edilmeye çalışıldı.

Sosyal medyada Zaman gazetesinin söz konusu haberine tepki yağdı. Ölümden medet uman marjinal sol örgütler Zaman’ın yalan haberini, “Zaman gazetesine göre, Okmeydanı’nda 27 yaşında bir genç gerçek mermiyle başından vurularak hayatını kaybetti”, “Zaman gazetesi Okmeydanı’nda polisin kafasından vurduğu gencin öldüğünü teyit etmiş” sözleriyle paylaşarak, tepki göstermek için insanlar meydanlara davet edildi.(AKİT)

MEDYAGUNDEM

dha

Namussuzluğun dibini bulan Doğan medyası!

Doğan Haber Ajansı’nın Suriyeli kadın ve bebeğinin alçakça katledilmesiyle ilgili abonelerine servis ettiği habere tepkiler …

dogan3

Doğan’ın Katar yalanı

Katar’a karşı Körfez ülkelerinin aldığı yaptırım kararı devam ederken, Doğan Haber Ajansı ”Katar’da halk, komşu …

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir