Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın ajansına heyecan yaptıran CHP toplantısı!
chp

Aydın Doğan’ın ajansına heyecan yaptıran CHP toplantısı!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ‘çatı aday’ arayışı kapsamında İstanbul’da düzenlediği, “Büyük Uzlaşı” toplantısında davetliler İlber Ortaylı, Tarık Akan ve Edip Akbayram’la samimi pozlar verdi.

Her ne kadar “çatı” uçsa da CHP poz kesmekten geri durmadı. Aydın Doğan’ın haber ajansı DHA “CHP yandaşlığı”nda zirve noktası şu manşeti attı:

dha

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere, sanatçı, akademisyen, gazeteci, yazar ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle İstanbul’da bir araya geldi.

TOPLANTININ ADI BÜYÜK UZLAŞI

Beşiktaş Swissotel’de “Büyük Uzlaşı” başlığıyla düzenlenen toplantı, saat 10.50’de başladı.

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ İSİM

Toplantıya, İlber Ortaylı, Edip Akbayram, Tarık Akan, Rutkay Aziz, Yavuz Top, Emre Kınay, Attila Özdemiroğlu, Orhan Alkaya ve Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

SAMİMİ POZLAR

Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda fikir alışverişinde bulunmak için düzenlenen toplantı öncesinde Kılıçdaroğlu, davetliler İlber Ortaylı, Tarık Akan ve Edip Akbayram’la samimi pozlar verdi.

 

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

3 Yorumlar

  1. Allah kullarina akil dagitirken KK yi ipe un sermekle görevlendirmis:-))

  2. Çatı adayı Yılmaz Büyükerşen’i kim çatı adayı yapmış ey medya??? Yılmaz Büyükerşen’i ilk defa MHP ve CHP’nin adayı olarak ileri süren kişi şuan Ankara Bölge İdare mahkemesi başkanlığında görevli bir hakim olduğunu neden yazmıyorsunuz. Bu hakimin siyaset yaptığı için vaktiyle Diyarbakır’a sürüldüğünü herkes biliyor. Kendisini MHP’nin 2. adamı olarak lanse ediyor!!! Ey medya mensupları hiçbir şey yapamıyorsanız google a girip “Butik Otelde gizli görüşme yazın” ve Eskişehir’İn yerel gazetelerini temin edin ve o toplantıda Devlet Bahçeli’nin danışmanı ve sözcüsü olarak o toplantıya katılan hakimin kim olduğunu tespit edin…AK PARTİ’nin Eskişehir’i neden alamadığını da öğreneceksiniz!!!Sayın Başbakanımıza büyük kumpaslar kuruldu ve hala kuruluyor…Yılmaz Büyükerşen’i MHP CHP ortak adayı ilan eden ve basına Devlet Bahçeli’nin danışmanı olarak çıkan hakime ne mi olmuş??? Ceza alıp meslekten atılmak yerine terfi almış???Üstelik nerede görev almış???yeni hakim savcıları yetiştirsin diye akademiye mi vermişler???TUHAF ama GERÇEK!!! Sayın başbakanımızı acil uyarın!!!

  3. Şunların tipine baahale! Nağadar mezhepçi, nağadar ilticacı varsa hepsi orada! Sayın Başbakanımızın geliştirdiği aydın, sanatçı buluşmasını taklit etmeye çalışan çakmacılar. Fikir üretmeyen çakmacıların en büyük özellikleri DIŞLANMIŞLIK’tır. Alayı, alayı dışlanmış, çaptan düşmüş, pili bitmiş nağadar eski varsa alayı orada, tek birleştikleri nokta Başbakan düşmanlığıdır. Yan gelip yatarak ceplerini doldurma döneminin bitmesiyle birlikte kara günler geçiren eskiler, eski günlerine anacak Sayın Başbakanımızın kellesinin alınmasıyla dönebilecekleri gibi bir gaflet içersinde çırpınıyorlar işte! Her seferinde de tuz alıp yalamaya devam edeceklerini bile bile hala …hıyar diyene tuz alıp seğirtiyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir