Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’dan Fetocu teröristlerle ortak alçak provokasyon
prov1

Aydın Doğan’dan Fetocu teröristlerle ortak alçak provokasyon

Doğan Medya ve Paralel Yapı medyası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın canlı yayında ‘Dağlıca saldırısı’na ilişkin açıklamasıyla “400 milletvekili’ açıklamasını çarpıttı.


A Haber yayınında gerçekleşen mülakatta Melih Altınok, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dağlıca saldırısı için ‘400 vekil alınsaydı bunlar olmazdı’ şeklindeki haberler üzerine “az önce böyle dediğinize dair yazanlar var” diyerek söz konusu haberleri aktardı.

d1

“AHLAKSIZLIĞIN DANİSKASI”

Erdoğan, “Bu ahlaksızlığın tam bir daniskası” diye cevap verdi ve devamında şunları söyledi:

“Bunların karakter yoksunu olduğunu ortaya koyuyor bunlar bir de utanmadan sıkılmadan bana mektup gönderiyor. Doğan bana mektup gönderiyor ‘hiç bir zaman size yanlış davranmadım’ diye. Hemen manevra yapıyor paralelin başındaki de aynı şeyi yapıyor. Bak hepsi izne gidiyor şimdi.

Birisi gitti öbürü de giderse hiç saşma. Bu adiliktir ya. Bu nezaman kullanılmış bir ifade 7 Haziran seçimleri öncesi nerede Kırşehir’de. Hürriyet gazetesi sosyal medya koyuyor bu haberi sonra da çıkarıyorlar. Çünkü yalancının mumu yatsıya kadar yanıyor.”

HÜRRİYET DEŞİFRE OLUNCA SİLDİ

Hürriyet gazetesi Erdoğan’ın cevap vermesi üzerine bu haberleri siteden ve sosyal medyadan sildi.

d2

d3

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

1 Yorum yapıldı

  1. 20 tane şehidimiz var. Bunlar bu tonlarca bombayı silahı nerede saklıyor. şehirlerde bunlara halk tarafından lojistik destek veriyor. Artık radikal çözümler gerekiyor. Bölgedeki tüm dindar kürtler o bölgelerden kurtarılıp o şehirler tamamen f 16 larla dümdüz edilmeli. sonrada suriyeden gelen türkmen ve arap kardeşlerimiz oralara yerleştirilmeli. böylece Pkk bölgeden lojistik destek sağlayamaz. Bütün pkk lıları pkk ya oy veren lojistik destek sağlayanları toptan imha etmeliyiz. Kökten çözüm budur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir