Anasayfa / ANALİZ / Aydın Doğan’a tepki gösteren bir haysiyetli çıktı; Selvi ve Beki siz hala neyi bekliyorsunuz?
selvi-beki1

Aydın Doğan’a tepki gösteren bir haysiyetli çıktı; Selvi ve Beki siz hala neyi bekliyorsunuz?

CNN Türk’te program yapan Serdar Tuncer, örnek bir davranışla teröre destek verdiği için  CNN Türk’te yayınlanan Başka Şeyler programını bitirme kararı aldı. Şimdi gözler CNN Türk’te program yapan Akif Beki ve daimi konuk Abdülkadir Selvi’de.


MEDYAGUNDEM.COM-  Twitter üzerinden açıklama yapan Serdar Tuncer, son yaşanan gelişmelerden sonra CNN Türk’te yayınlanan Başka Şeyler programını bitirme kararı aldıklarını duyurdu.

serdar1

Aydın Doğan medyası son dönemde terör işbirlikçisi medya görüntüsüyle tüm meşruiyetini kaybetti.

Serdar Tuncer’in gösterdiği onurlu davranışı şu ana kadar ne Akif Beki, ne de Abdülkadir Selvi gösterebildi. Beki kanalda her hafta program yapıyor, Yeni Şafak yazarı Selvi de Aydın Doğan’ın kanalında daimi konuk olarak maaş alıyor.

Selvi ve Beki’nin teröre destek veren Aydın Doğan’ın kanalında boy göstermeye devam edip etmeyecekleri merak ediliyor.

Artık tüm meşruiyetini yitiren Aydın Doğan’ın kanallarına bu saatten sonra kim çıkarsa o da işbirlikçi olduğunu gösterir.

Tüm Ak Parti milletvekillerine, bakanlara, gazetecilere ve yazarlara çağrımızı yineliyoruz.

Terör işbirlikçisi Aydın Doğan’ın kanallarına çıkma, suç ortağı olma!

MEDYAGUNDEM

feto

FETÖ’nün kumpas trolleri Emniyet İstihbarattan çıktı

FETÖ’nün sosyal medya hesaplarından “bascalan” isimli hesabın adresinin Emniyet Genel Müdürlüğü olduğu ortaya çıktı. Hürriyet …

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

abd3

Müstemleke basını gibi Doğan medyası!

Aydın Doğan medyası bir türlü Türkiyeli, yerli ve milli olamıyor. İşte son örnek… CNN Türk …

1 Yorum yapıldı

  1. Akif Beki’nin eşi Zara hanımdan onay alması gerektiğini biliyoruz, nede olsa Zara hanımda Alevi, kolay değil eşini Türkiye’ye değişmek her babayiğit yapamaz, karı da değil. Anam, babam, eşim, çocuklarım sana feda olsun kaç kişi diyebilir ki? Ekranlara çıkıp ahkam kesmekle, Türkiye sevdalısı olma rolleri çizmekle icraat çok farklı şeyler, bunların hepsini Akif Beki ve türlerinde görebiliriz.

    Hemşerim Selvi’ye gelince dansözlük tedrisatından geçmiş gibi, ha babam de babam kıvırıyor. Hangi Tv’de olduğunu şuan unuttum, Feto’ya bir şeyler söylüyordu, yok teşbihini iade ettim cart-curt diyordu, ya bir insan bu kadar açık vermez, inanın komedi, ağzından sürekli bir şeyler söylüyor ama bakışları-gözleri hep söylediklerini adeta inkar ediyordu, bu kadar sahtekarca bir tavır olamaz ya! Selvi Selvi goçum biraz Sivas’lı ola lan, bu ülkede delikanlılığın kitabı yazılmış o şehre yakışmıyorsun, Sivas’lığı bozma aslanım. O şehirde pek Cemaatçi şerefsizde çıkmaz ama… Delikanlılığı bozulmuşsa kütüğünü başka şehre aldırmanı tavsiye ederim.

    Geçen gün Medya Gündem ‘Düğmenize Kim Bastı’ dedi, alayınız hopur hopur hoplamaya başladı, omurgada bir arıza varsa ortopediciye gideceksiniz, boğazdaki aşiretlere değil. Ağğğnadın mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir