Anasayfa / ANALİZ / Aydın Doğan’a hesap soracak bir savcı aranıyor!
dogan-ozur

Aydın Doğan’a hesap soracak bir savcı aranıyor!

Aydın Doğan yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’a saldırdı, yine hata deyip kıvırarak özür diledi. Ve yine FETÖ’nün medyasına atadığı kayyumlar Eyüp Can, Bülent Mumay ve Candaş Tolga Işık’ı korudu. Artık savcılar Aydın Doğan için gerekeni yapmalı.


MEDYAGUNDEM.COM- Bu Aydın Doğan’dan kaçıncı özür. Hep defasında konu aynı; Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret. Hürriyet’in internet sitesi bugün öğle saatlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili skandal bir paylaşımda bulundu. Skandalın hemen ardından özür dileyip, dijital yayınlar birimindeki sorumluların işten çıkartıldığını açıkladı. Fakat skandalın asıl sorumlusu Dijital Yayınlar Direktörü Eyüp Can’ın işine son vermedi.

erdogan-hur4

Aydın Doğan inatla Fetocu terör örgütünün medyasına atadığı kayyum Eyüp Can’ı tutuyor. Sadece Can değil yine paralel örgütle bağlantılı Bülent Mumay ve Candaş Tolga Işık da Hürriyet ve Posta üzerinden operasyonlarına devam ediyorlar.

Ak Parti Milletvekili Aydın Ünal da Aydın Doğan’a Twitter’da şu çarpıcı tweetleriyle “yargılanacaksın” dedi:

aunal1

SAVCILARI GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ

PKK terör örgütünü CNN Türk’te aklamaya çalıştığı için RTÜK tarafından 700 bin lira para cezası ve bir daha olma durumunda lisans iptali cezasına çarptırılan, matbaasını korsan yayıncılık yapan FETÖ’nün gazeteler Özgür Bugün ve Özgür Millet’e açarak Gülen terör örgütüne tahsis eden Aydın Doğan, ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı’na alçakça hakaretlerine devam ediyor. Medya organlarını terör örgütlerine tahsis eden Doğan için savcılar hala neyi bekliyor?

Bugün yayınladığı montaj fotoğrafla Anayasal suç işleyerek Cumhurbaşkanı’na alçakça hakaretler eden Doğan’ın bu yayınlardan birinci derece sorumlu olan Gülen terör örgütü üyesi Eyüp Can Sağlık’la ilgili tasarrufta bulunmaması aksine sahip çıkması Aydın Doğan’ı da birinci derecede suç ortağı yapıyor.

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir