Anasayfa / GENEL / Eyüp Can’la Bülent Mumay’ı kovmak için daha neyi bekliyorsun Aydın Doğan!
erdogan-hur4

Eyüp Can’la Bülent Mumay’ı kovmak için daha neyi bekliyorsun Aydın Doğan!

Gazeteci değil militan çalıştıran, Fetocu terör örgütünün atadığı bir “kayyum”a medyasını teslim eden Aydın Doğan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yapılan alçakça bir saldırı üzerine özür diledi.


MEDYAGUNDEM.COM- Hürriyet gazetesinin internet sitesinde”13’üncü Cuma uğursuzluğunun 13 sebebi” başlıklı bir haberde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da monte edildiği fotoğraf kullandı.

erdogan-hur2

erdogan-hur3

Hürriyet gazetesinin internet sitesindeki Kelebek ekinde bugün ‘13’üncü Cuma uğursuzluğunun 13 sebebi‘ başlıklı bir haber yayınlanmış ve içerikte Leonardo da Vinci’nin ‘Son akşam yemeği‘ tablosuna Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tavuk yerken çekilmiş bir fotoğrafını monte edilmişti. Hürriyet bu görselle ilgili açıklama yaparak, özür diledi.Fetocu terör örgütü militanlarının çok sık sosyal medyada kullandığı fotoğraf üzerine Hürriyet gazetesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan özür dileyen açıklama yaptı, iki çalışanın da işine son verdiğini duyurdu.

Hürriyet açıklaması şöyle:

“Gazetemizin internet sayfasında bugün öğle saatlerinde yayımlanan bir içerikte, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da gösteren ve hiçbir şekilde kabul edilmesi mümkün olmayan bir görsel malzemeye yer verildiği üzüntüyle tespit edilmiştir.

Bu durum fark edilir edilmez söz konusu içerik yayından kaldırılmıştır.

Yürütülen süratli incelemenin sonunda bir dikkatsizlik sonucu meydana geldiği anlaşılan bu hatada sorumluluğu tespit edilen editör ile metnin hazırlandığı dijital yan yayınlar bölümünün başında bulunan içerik müdürünün görevine son verilmiştir.

Yapılan, vahim bir hatadır. Ortaya çıkan bu durumdan dolayı Sayın Cumhurbaşkanı’ndan özür diliyoruz.”

EYÜP CAN’IN VE BÜLENT MUMAY’I KOVMAK İÇİN DAHA NEYİ BEKLİYORSUN AYDIN DOĞAN?

Paralel örgütün medyasına “kayyum” atadığı Eyüp Can halen Hürriyet’teki tüm dijital mecralarında tepesindeki isim. Yani Erdoğan’a yapılan saldırının da sorumlusu. Hürriyet açıklamasında iki çalışanın kovulduğu bildirildi. Ama asıl sorumlu FETÖ militanı Eyüp Can değil mi?

Aydın Doğan’ın bu skandaldan sonra da Eyüp Can’ı ve onun adamı Bülent Mumay’ı hala kovmaması paralel örgüte nasıl teslim olduğunun göstergesi.

PARALEL ÖRGÜTÜN ADAMLARINI NEDEN KOVMUYORSUN AYDIN DOĞAN?

Aydın Doğan medyası resmen paralel örgütün militanları tarafından ele geçirilmiş durumda. En önde gelen isimlerse Eyüp Can, Bülent Mumay ve Candaş Tolga Işık. Aydın Doğan’ın hala bu 3 isme dokunmaması tam anlamıyla skandal.

dogan-kelle

 

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir