Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan 3. köprü durdu diye halaya durdu!
dogan-kopru1

Aydın Doğan 3. köprü durdu diye halaya durdu!

Aydın Doğan 3’ncü köprü inşaatı durdu diye halaya durdu!


MEDYAGUNDEM.COM- 3.Köprü’nün bağlantı yollarının Beykoz ve Sarıyer Rumeli Feneri’ndeki Boğaziçi geri görünüm ve etkilenme bölgesinde yer alan geçişlerine ilişkin imar planı, Mimarlar Odası’nın açtığı dava sonucunda 8. İdare Mahkemesi tarafından iptal edildi.

Aydın Doğan’ın haber ajansı DHA haberi bayram eder gibi “3’üncü köprü artık 2 beton kuleden ibaret” başlığıyla paylaştı. Doğan Haber Ajansı bayram eder gibi verdiği başlık Aydın Doğan’ın sevincinin tezahürü gibiydi.

dha-kopru

MEDYAGUNDEM

dha

Namussuzluğun dibini bulan Doğan medyası!

Doğan Haber Ajansı’nın Suriyeli kadın ve bebeğinin alçakça katledilmesiyle ilgili abonelerine servis ettiği habere tepkiler …

dogan3

Doğan’ın Katar yalanı

Katar’a karşı Körfez ülkelerinin aldığı yaptırım kararı devam ederken, Doğan Haber Ajansı ”Katar’da halk, komşu …

husnu3

CHP yalanlarının tetikçisi Doğan medyası

Birgün’ün önderliğinde CHP’li gazetelerin servis ettiği “Hüsnü Bozkurt’un alzheimer annesi hastaneden atıldı” haberinin büyük bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Bu sömürgecilerin işbirlikçisi vatan hainleri Doğu bölgelerine devletin yatırım yapmasını önleyen, iş makinalarını yakan, iş adamlarını tehdit eden terör örgütü pkk nın batıdaki uzantılarıdır. Devletin doğuya elini uzatılması nasıl ki pkk nın dağa terörist devşirmesine engel olduğu için istenmiyorsa batıya yapılan bu yatırımlarda insanlarda, hükümet çalışıyor, bize hizmet ediyor algısı oluşturup, Ak partiye güveni artırıyor ve onların elini zayıflatıyor o nedenle de bu vatan haini pkk işbirlikçileri bu ülkeyi daha yaşanılır bir yer haline getirecek herşeye karşı çıkıyorlar. Ama bu asparagas bir haber yani bir doğan medya klasiği. Boşuna sevinmesinler köprü inşaatı tıkır tıkır devam ediyor ve edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir