Anasayfa / GENEL / Artık terbiyesizlikte ülke sınırlarını aştılar!
fatma-sahin

Artık terbiyesizlikte ülke sınırlarını aştılar!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’in Emine Erdoğan’a yönelik söylediği çirkin sözlerle ilgili ‘kimseyi şaşırtmayarak, yine kendine yakışanı yapmış’ dedi..

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’in, Japon Milli Günü münasebetiyle düzenlenen gecede, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a yönelik “seviyesizce ve dengesizce sözleriyle yine kimseyi şaşırtmayarak, kendisine yakışanı yaptığını” bildirdi.

Şahin, Japonya Büyükelçiliğinde düzenlenen gecede, CHP Milletvekili Genç’in Emine Erdoğan’ın konuşmasına müdahalesiyle ilgili yazılı açıklama yaptı.

“CHP Milletvekili Kamer Genç, Başbakanımızın saygıdeğer eşi Emine Erdoğan Hanımefendiye yönelik seviyesizce ve dengesizce sözleriyle yine kimseyi şaşırtmayarak kendisine yakışanı yapmış” değerlendirmesinde bulunan Şahin, Genç’in kullandığı ifadeleri duyduğunda, bir gün önce “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü”ndeki temennilerin aklına geldiğini hatırlattı.

Şahin, şunları kaydetti:

“Ama malesef kalpleri katılaşmış ve gözleri kapanmış bu tip insanlara verilen mesajlar fayda etmiyor ve Japonya Büyükelçiliğinde kendi ülkesinin Başbakanının eşine dahi utanmadan saygısızlık ediyor. Artık sınırları aşarak uluslararası bir platformda dahi asgari nezaket ve görgü kurallarını çiğneyerek ülkemizin imajını zedeleyen ve aynı zamanda da kadına yönelik şiddet ve nefret içerikli sözler sarfeden bu kişiyi yüce milletimize şikayet ediyor, parti yönetimini de göreve davet ediyorum.”

MEDYAGUNDEM

pazar4

Yine FETÖ’den alçak yalan

Fetullahçı terör örgütünün yaydığı, Cumhuriyet ve Birgün gibi bazı gazetelerin yayınladığı haberle Emine Erdoğan’ın Polonya’da …

erdogan-aksener

Erdoğan ailesinden Akşener’e telefon

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Akşener’i aradı, destek mesajlarını iletti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan …

feto-avea

FETÖ muhabirinin sabotajından Fetullahçı reklam şantajı çıktı!

Dün AVEA’nın gerçekleştirdiği “Günışığı Projesi” sosyal sorumluluk projesi Emine Erdoğan’ın katılımıyla hayata geçirilmişti. Cihan Haber …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir