Anasayfa / GENEL / Yine FETÖ’den alçak yalan
pazar4

Yine FETÖ’den alçak yalan

Fetullahçı terör örgütünün yaydığı, Cumhuriyet ve Birgün gibi bazı gazetelerin yayınladığı haberle Emine Erdoğan’ın Polonya’da yaptığı alışveriş üzerinden çirkin bir yalana imza atıldı.


Fetullahçı terör örgütü her fırsatta yalan haber üretimine şuursuzca devam ediyor. Daha önce servis ettikleri hiç bir haber rağbet görmemesine rağmen, yine yılmadılar.

Daha önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki yemek masasına biçtikleri 400 bin TL gibi bir bedeller aklın sınırlarını zorlayan, verilen yemek daveti ve iftar sofraları için iddia ettikleri yüzlerce binliralık faturalarla insanları aptal yerine koymaya kalkan kurnaz akıl yine baltayı taşa vurdu.

Aslı olmayan faturalar üzerinden hükümet devirme planları yapan FETÖ, şimdi de Emine Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte NATO Liderler Zirvesi için gittiği Varşova’da, yaptığı alışveriş üzerinden operasyon yürütme derdine düştü.

Sosyal medyada bire bin katarak servis edilen haberin çıkış mecrası ise yine FETÖ medyası oldu.

Daha önce servis ettikleri yalan haberlerle sosyal medyada kaos oluşturarak sadece zarar verme politikası güden algı tacirlerinin, bu operasyonu da tutmadı.

5-6 BİN EURO’YU 147 BİN YAPTILAR

Muhalif basının da iki gündür göz önünde tuttuğu alışverişin gerçek tutarı ise söylenenin çok çok altında. Emine Erdoğan’ın özel kalem müdürü Sema Silkin, twitter’dan yaptığı açıklamada, alışverişin tutarının 5-6 bin euro değerinde olduğunu söyledi.

pazar6

Emine Erdoğan’ın 5-6 bin Euro’ya yaptığı alışverişi 147 bin liralık alışveriş olarak lanse eden gazeteler yalanlarına dayanak olarak ise aslı astarı olmayan sosyal medya tepkilerini gösterdi.

GEÇEN SENE DE AYNI ŞEYİ YAPTILAR REZİL OLDULAR

Aynı basın organları geçtiğimiz yıl ise “Erdoğan düşmanlığı” yapmaya çalışırken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği bir yemekte kullanılan sunta yemek masasının 400 bin TL olduğu ileri sürerek rezil olmuşlardı.

pazar1 pazar2 pazar3 pazar4

MEDYAGUNDEM

erdogan-aksener

Erdoğan ailesinden Akşener’e telefon

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Akşener’i aradı, destek mesajlarını iletti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan …

feto-avea

FETÖ muhabirinin sabotajından Fetullahçı reklam şantajı çıktı!

Dün AVEA’nın gerçekleştirdiği “Günışığı Projesi” sosyal sorumluluk projesi Emine Erdoğan’ın katılımıyla hayata geçirilmişti. Cihan Haber …

feto-toplanti

O toplantıya FETÖ sabotajı!

Paralel devlet yapılanmasının sözcüsü olan Cihan Haber Ajansı Muhabiri Hüseyin Aydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir