Anasayfa / GENEL / Artık her yer protesto her yer öfke Aydın Doğan!
dogan-eylem

Artık her yer protesto her yer öfke Aydın Doğan!

Gençlik STK’ları Aydın Doğan medyasını Altunizade’deki holding merkezinde protesto etti.


Kardeşlik Platformu çatısı altında buluşan Milli Türk Talebe Birliği, Genç Birlik, Genç Müsiad, Genç Tümsiad, Genç Önsiad, Genç İDSB, Genç Hareket, Genç Memursen ve diğer gençlik STK’ları, Üsküdar’da bulunan Doğan Şirketler Grubu önünde Doğan medyasını protesto etti.

do7

do1 do2 do3 do4

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

3 Yorumlar

  1. son derece yerinde ve de vakur bir protesto hergün yapılsa azdır.

  2. Aydın doğan medyası hakkında terör propogandası yapmaktan soruşturma başlatılmış. savcılık Güneş gazetesinin manşetlerini suç duyurusu olarak kabul etmiş. Bu protestolar daha sık yapmalıyız. Cnn nin yayınların da takip ederek RTÜK ü şikayet yağmuruna tutmalıyız demokratik yollarla her türlü tepkimizi ortaya koyarak aydın doğan ı iyice teşhir ederek tamamen marjinal hale getirmeli köşeye sıkıştırmalı ve toplumda ona karşı büyük bir öfke yaratmalıyız.

  3. Herifler teröre destek dahil, her türlü ihanetin içinde yer alsın, hakaret, iftira, kara propaganda, millet aleyhine, küresel siyonist çete lehine çalışsın, BASIN İLAN KURUMU bunları ve paralelci medyayı ihanet ve nankörlük ettikleri milletin kesesinden beslemeye devam etsin. Oh ne âlâ memleket. Bunların dini imanı para ve menfaat olduğu için yola getirmenin en kolay yolu da yem borusunu kesmektir. Bunun öncelikli şartı ise, basın ilan kurumundaki kripto paralelleri temizlemekten geçer. Yoksa istediğiniz kadar protesto edin, beygir osuruğu yerine geçer. Yeri göğü inletseniz tınmazlar.Protesto faydasızdır demiyorum. Bunların anladığı dil başka. Milletin ilkönce bunların gazete ve televizyonlarına reklam veren firmaların ürünlerini almayı bırakması lâzım. Bunları kamu ilanları ve reklam verenlerin ürünlerini tüketerek beslemenin pkk itlerine silah vermekten farksız olduğunun iyice anlaşılması lâzım. Ne zamana kadar kendi ayağımıza ateş edeceğiz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir