Anasayfa / GENEL / Artık ağzını açtığında lağıma dönüşen Kılıçdaroğlu’nu o rezil çukuruna gömün; bu kez de Erdoğan’a iftira atıp hakaret etti
kemal-caps5

Artık ağzını açtığında lağıma dönüşen Kılıçdaroğlu’nu o rezil çukuruna gömün; bu kez de Erdoğan’a iftira atıp hakaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, artık seviyeyi lağım çukuruna düşürerek, iyice rezilleşti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da hakaretler etti, iftiralar attı.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu’na yönelik kullandığı seviyesiz ifadeler gündemdeki yerini korurken CHP liderinden skandal bir açıklama daha geldi. CHP lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Cinsel sapık’ diye hakaret etti.

lag1 lag2 lag3

Kılıçdaroğlu’nun sözlerinin satırbaşları şöyle:

“Siyasetin doğasında eleştiri vardır. Biz bir şeyi konuşuruz. Bizi eleştirirler. Biz de cevabını veririz. Bizim anlamakta zorlandığımız konu şu, neden cumhurbaşkanı bu tartışmaların odağı haline geliyor? Her şeye maydonoz oluyor. Kardeşim iki dakika sus.

Senin görevin toplumda huzuru sağlamak, sağduyulu mesajlar vermek. Ben Davutoğlu’na cevap veririm ama o diyor ki boşverin bana cevap verin. Sen kimsin ki sana cevap vereceğim.

Bizim muhatabımız değil o. Dün kullandığı ifadelere bakın. Onun kullandığı ifadaleri kullanacağım için özür diliyorum. Sapık dedi… Dolmabahçe’de oturup Kadıköy’den gelen vapurlardaki kadınlara kızlara bakıyorum demek sapıklık demek değil midir bu? Bunun adı cinsel sapıklıktır. Söyleyen bizzat itirafı yapan sayın Erdoğan.

Senin görevin Dolmabahçe’de oturup kadınlara kızlara bakmak mıdır? Siyasi sapıklığa gelince daha güzel bir örnek vereceğim. Bu zat tarafsız olacağına dair söz verdi. Siyasi sapıklık nedir? Parlamentonun önüne çıkıp yemin ettikten sonra o yemini tutumayıp namusun ve şerefini çöp sepetine atandır.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir