Anasayfa / ANALİZ / Akın İpek’ten ahlaksızlığın itirafı gibi açıklama!
akin-ipek3

Akın İpek’ten ahlaksızlığın itirafı gibi açıklama!

MEDYAGUNDEM.COM- Başbakan Erdoğan’a “photoshoplu fotoğraf”la büyük terbiyesizlik yapan Akın İpek’in Bugün Gazetesi, ahlaksızlığını itiraf etti! Özrünü de had bilmezce kısa bir paragrafa gömdü!

akin-ipek2

İpek Medya Grubu adına yapılan açıklamada yer alan şu satırlar tam bir itiraf gibiydi ve özür de dilendi:

“Bununla beraber, mizanpajın gereği olarak tercih edilen Anadolu Ajansı resminde maksadı aşma ve muhatapları nezdinde bir kırılma söz konusu ise, tamamen masumane bir kullanım söz konusu olmasına rağmen, kendilerinden özür dileriz…”

İpek Medya Grubu açıklamasında Akın İpek’in büyük paniği ve özellikle isim vermeden MEDYAGÜNDEM’e olan saldırgan tavrı dikkat çekiciydi.

Akın İpek’in açıklamasında, “Özellikle sosyal medya üzerinden kim oldukları bilinen kişiler ve artık kuruluş amaçları çoğunluk tarafından malum internet sitelerinde, Sayın Fatma Şahin Hanımefendi’nin Sayın Başbakanımız’la “ATO” salonundaki aday tanıtım törenine ilişkin kullanılan fotoğrafa farklı bir anlam yüklenmesi tek kelime ile ahlaksızlıktır.” denildi. Bu ifadeler yukarıdaki özür ve itiraf cümlesiyle de baştan sona çelişkliydi, hem ahlaksızlığı yapıp hem de “farklı anlam yükleyenler ahlaksızdır” demek herhalde ciddi bir zeka zorunu da ihtiva ediyor.

Hele hele “Tüm televizyon kanallarından canlı yayınlanan bir törenin, devletin Anadolu Ajansı’ndan servis edilen bir karesinin farklı amaçla kullanıldığını düşünmek ‘hastalıklı bir ruh hali’nin yansımasıdır.” deyip, sonra da “resminde maksadı aşma ve muhatapları nezdinde bir kırılma söz konusu ise, tamamen masumane bir kullanım söz konusu olmasına rağmen, kendilerinden özür dileriz…” diye açıklama yapmak hakikaten hastalıklı bir ruh halinin fena bir yansıması.

MEDYAGUNDEM

ipek

“Tüm malım feda olsun”dan “Gülen terörist”e!

FETÖ/PDY örgütü içinde kadın kollarında aktif olarak görev yapan ve FETÖ mensuplarının “Melek Anne” olarak …

ipek-fe

Başhırsız Feto altın madenlerimizi boşaltmış!

Koza-İpek iddianamesiden: Gümüşhane’deki Mastra Altın Madeni’nde dökümü yapılan her 5 altın külçesinden biri kayıtlarda gösterilmeyerek …

kozaipek1

Ankara’da CIA ile sır toplantı yapan medya patronu kim?

Takvim gazetesinde Ergün Diler’in “Ankara’daki sır zirve” başlıklı yazısı şöyle: Büyük dengeden bugün de devam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir