Anasayfa / GENEL / Ağaoğlu’nun avukatını tehdit eden cunta emrindeki ünlü gazeteci kim?
zekeriya-tehdit

Ağaoğlu’nun avukatını tehdit eden cunta emrindeki ünlü gazeteci kim?

MEDYAGUNDEM.COM-Sabah gazetesinin bugün gündemi altüst eden “Zekeriya Öz’ün fatura timi” haberinde şu iddia da yer aldı:

“Bu arada, paralel yapının yönlendirme haberleriyle tanınan ünlü bir gazetecinin de Ağaoğlu’nun avukatı Ali Demirhan’ı arayıp, makbuz vermesi için tehdit ettiği ileri sürüldü.”

Cuntanın emrindeki ünlü gazeteci kim?

Kamuoyu şimdi o ismin kim olduğunu merak ediyor, kulislerde o isim araştırılıyor.

MEDYAGUNDEM

zek

FETÖ’cü Öz’den eskort kızlarla alem!

Dubai masraflarını Ali Ağaoğlu’na, Marmaris tatilini Akın İpek’e ödeten firari savcı Zekeriya Öz, Bodrum’da bir …

zek5

FETÖ’cü soysuzun takma isimle lüks tatili!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının Koza-İpek Holding yöneticileri hakkında FETÖ kapsamında hazırladığı iddianamede, İpek ailesinin “sahibi oldukları …

zek5

FETÖ’cü ZEK’in dehşete düşüren ByLock mesajları

Firari olan FETÖ’cülerin en önemli isimlerinden olan Zekeriya Öz’ün ByLock mesajları ortaya çıktı. FETÖ tepe …

1 Yorum yapıldı

  1. Baskül Ailesi

    Obez ve Obezitlerin durumu zor olmakla beraber birilerinin işini kolaylaştıran bir hastalıktır. Hele hele her şey benim olsun, bizimde ondan olsun, bizim neyimiz eksik ki… diyen bir aileniz varsa o bitiğiniz, birilerinin hizmetkarı olmuşsunuz demektir. Devletin güzide kurumlarından birisinin müsteşarlığı Obez birine verilmedi diye yapmadığı ibnelik kalmayan birini tanıyorsunuz değil mi? Ya, Obezlik böyle bir şey! Silivri’deki Fabrikatörün en büyük malzemesi her önüne gelene makam mevki vaat etmesidir. Fabrikatörün vaatleri hep vaat olarak, hep teoride, hep muallakta kalmıştır. Günümüz Hasan Sabbah’ın varislerinin en büyük malzemesi de yalancı cennetler, makam ve mevkiler olmakla beraber pratiğe, aksiyona geçirilmiş olaylar olduğunu yaşıyoruz. Bu kadar seyahatler ne maksatla yapıldı, yaptırıldı hiç bunu sorguladık mı? Sorgulamayalım mı? Devletin güvenlik birimlerinin elinde intihar eylemcilerinin eylemlere nasıl hazırlandığına dair ziyadesiyle malzeme olduğu bir gerçektir. Peki, Ülkeye SABOTAJ girişiminde bulunanların, bulunacaklar hakkında yeterli donelere sahip mi? Bu adı konulmamış, türü, yöntemi yeni geliştirilen SABOTAJ girişimleri hakkında; intihar eylemcilerinin yöntemleri, hazırlanışları kadar çok malzeme, bilgi var mı? Bu yeni SABOTAJ modelleri, girişimleri hangi psikolojik zeminlerde hazırlanıyor, hazırlanmış olabilir ki? Öyle ya, bir Ülkenin ana damarlarını kesmek için SABOTAJ girişimlerinde bulunacaksınız, bir ülkeyi köleleştireceksiniz, bir ülkeyi başka bir ülkenin kontrolü altına, hizmetçi konumuna sokmaya çalışacaksınız bu SABOTAJ ekibinin sosyolojik, psikolojik, ekonomik olarak hazırlanması gerekmez mi? Hassan Sabbah SABOTAJ ekibini ‘Yalancı Cennet’lerle hazırlamıyor muydu? Ülkemizi uçurumun kenarına getiren modern Hasan Sabbah SABOTAJ ekibini ortak özelliklerinden birisi de ‘Yalancı Cennet’ler olmasın!!!
    Geçen internette izlediğim filmin bir bölümü çok enteresandı, filmde tatildeki adam yanındaki ailesine dönüp şöyle diyordu; bakın bunlar hayaldi şimdi gerçek oldu, yakında güç bizim olunca bunlar daha ne ki, diyordu.
    SABOTAJ ekibini diğer ORTAK özelliklerinin tespiti SABOTAJ olaylarını çözümlenmesini kolaylaştırıp daireyi daha da küçültecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir