Anasayfa / ANALİZ / ABD’de Demirtaş’ın ağzına sürülen bir parmak bal!
demirtas6

ABD’de Demirtaş’ın ağzına sürülen bir parmak bal!

MEDYAGUNDEM.COM- 20 Ekim 2013’te Gülen örgütünün karanlık isimlerinden Süleyman Hamit Müftigil’in Sözcü muhabiriyle yaptığı şu konuşmayı satır satır okuyun, çünkü bugün Türkiye’de sahnelenen kanlı oyunun şifreleri orada…

MÜFTİGİL: Pazartesi Washington’da BDP’nin ABD bürosu açılıyor. Selahattin Demirtaş ve bütün Kürt diasporası oraya geliyor. İmralı’dakinin karşısında olan dünyadaki herkes oraya geliyor. Bunlara bizim güneyde bir ülke var ya, hani benim sevdiğim ülke (İsrail), onlar da destek oluyor. Burada üçlü, yani güneydeki ülke (İsrail), ABD ve bizim Kürt kardeşlerimiz, birlikte bir dayanışmayı organize edecekler.

İmralı’nın hükmü bitti.
MUHABİR: Ne demek bitti. Allah Allah…
MÜFTİGİL: Bundan sonra silahlı ve çatışmalı bir dönem geliyor. Çünkü hapiste olduğu için yandaş olmak zorunda. (Öcalan) MUHABİR: Yani dağdakiler Apo’yla ipi koparıyor.
MÜFTİGİL: Barzani, Salih Müslim’in Kuzey Irak’a gitmesini engelledi. Bunun sonucunda da Barzani’yi bertaraf edecekler.
MUHABİR: O zaman Türkiye’deki hareketlilik artacak.
MÜFTİGİL: Bunlar Türkiye’yi uyutmuş. Halk aptal.
MUHABİR: Tren, vagon, yolculuk ne oldu.
MÜFTİGİL: Devam ediyor.
MUHABİR: Geri adım yok yani.
MÜFTİGİL: Yok ya. O’nun (Erdoğan’ın) bertaraf edilmesi şart…

ABD’DE DEMİRTAŞ’A NASIL GAZ VERDİLER?

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın 10 gün önceki ABD ziyareti, işte o ses kaydını daha bir anlamlı yapıyor. Gülen örgütünün de taşeronu olduğu ABD ve İsrail planına göre Erdoğan, Öcalan ve Barzani bertaraf edilecek.

Düğmeye  Selahattin Demirtaş’ın ABD ziyaretinde basıldı.

Okyanus ötesinden gelen haberlere göre Demirtaş’a Amerikalılar, “Öcalan gidici, o ölünce sen lidersin” diye gaz verildi. Demirtaş “Kürtlerin lideri” vaadiyle ikna edildi.

Oysa aynı Amerikalılar PYD lideri Salih Müslim’e de aynı gazı verdiler, ona da “Sen Kürtlerin yeni liderisin” dediler.

Daha da bombası Demirtaş bizden duysun yardımcılarından birine de Amerikalılar “seni hazırlıyoruz” gaz verdiler…

Taktik belli, Kobani bahanesiyle çözüm sürecini bitirme, Türkiye’yi ateşe verme şartıyla Amerikalılar Kürtleri birbirine düşürüyor.

ABD aynı taktiği Kandil’e de çekti.

Şu an HDP ve PKK’nın aynı anda ortalığı yangın yerine çevirme taktiği Amerikalılarla yaptıkları anlaşma… Öcalan’ı aradan çekip, çözüm sürecini de bitirip, Kürtlere yeni “önderlik” hayaliyle Demirtaş gaza getirildi.

GÜLEN ÖRGÜTÜ DE ARKASINDA

ABD ve İsrail planının en önemli ayağında ise Gülen örgütü var. Paralel ihanet çetesi Selahattin Demirtaş’a oynuyor, Demirtaş’ı gaza getiren Amerikalıların istediği gibi Demirtaş’a destek veriyor. Doğan medyası da hain projenin  içinde. Demirtaş’ın aklanması için bugün Hürriyet ilk operasyonu çekti zaten.

Zaman’ın bugün attığı şu manşet Demirtaş’ın paralel örgütle işbirliğinin apaçık belgesidir. Halkı sokaklara çağıran bizzat Demirtaş olmasına rağmen, vandallığın ve katliamın sorumluluğunu taşımasına rağmen, Gülen örgütünün gazetesi Zaman bakın nasıl Demirtaş’ı aklıyor:

zaman-demirtas

Özetle Türkiye’yi yakıp yıkan vandallığın da, 23 Kürt’ün de, şehit olan polislerin katili de Demirtaş…

ABD’lilerle oturdu ve barışı sattı!

Amerikalılar’la kaos ve kanlı tezgah karşılığı ağızlarına sürülen bir parmak bala tav olanların da birbirlerine düşecekleri gün gibi ortada…

MEDYAGUNDEM

Eren Erdem

CHP’li Erdem yalanlarıyla HDP’yi de karıştırdı

HDP’li Selahattin Demirtaş’tan kendisi hakkında “özerklik istemediğini söyledi” açıklaması yapan CHP’li Eren Erdem’e yalanlama geldi. …

tuncay2

Hani PKK ‘evet’ diyordu sahtekar CHP’li!

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, terör suçundan tutuklu Selahattin Demirtaş’ı cezaevinde ziyaret ettiğini açıkladı. Oysa …

selo1

Sıra katil Selo’da!

Diyarbakır’da Yasin Börü’yle birlikte 4 genci hunharca katleden katille-rin ceza almasıyla buruk sevinç yaşayan aileler, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir