Anasayfa / GENEL / 7/24 ihanet işte size t24; Türkiye’ye saldırana mikrofonla koşan şebeke!
t24-carlos

7/24 ihanet işte size t24; Türkiye’ye saldırana mikrofonla koşan şebeke!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı hakaret içeren karikatürler çizen Brezilyalı Carlos Latuff, T24’e verdiği röportajda yine Erdoğan’ı hedef aldı. Türkiye’nin güvenli olmadığı algısını oluşturmak isteyen çizer, terörle mücadeleyi de çarpıtarak Kürt vatandaşlara yönelik baskı olduğunu iddia etti. T24 ise “Türkiye’de kendinizi güvende hisseder miydiniz?” şeklindeki soru ile Türkiye’yi hedef yaptırdı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret içeren çizimleriyle büyük tepki toplayan Brezilyalı karikatürist Carlos Latuff, T24’e verdiği söyleşide Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik küstah ifadeler kullandı. Terör örgütü PKK ile mücadelenin Kürt halkına yönelik olduğunu iddia eden çizer, “Erdoğan ile aynı fikirde olmayan insanların ya taciz edildiği ve öldürüldüğü Erdoğan’ın kan davası haline geldi” diye konuştu.

Küstah sözleri sayfalarına taşıyan T24 sitesi ise Carlos Latuff’a yönelttiği sorular ile Türkiye’yi hedef aldı. Latuff, T24 muhabirinin “2010’dan sonra Türkiye’ye gitme şansınız oldu mu? Türkiye’de kendinizi güvende hisseder miydiniz?” sorusuna yine küstahça yanıt verdi: “Türkiye şu an beyni din ve milliyetçilikle aptala dönmemiş herkes için tehlikeli bir yer. Kendimi güvende hissetmezdim” şeklinde cevap verdi.

Mısır’daki darbe hükümetiyle Türkiye’deki iktidarı bir tutan Brezilyalı çizer, “Mübarek destekçileri ve şimdilerde el-Sisi destekçileri hükümeti yıkmak için iyi paraya tutulmuş bir ajan olduğumu iddia ediyorlardı. Erdoğan yalakalarının el-Sisi’nin destekçileri ile epey benzerlikleri var. Siyonistlerden gelen suçlamalara değinmeyeyim bile” diyerek küstahlıkta sınır tanımadı.

(yenisafak.com.tr)

MEDYAGUNDEM

odatv

FETÖ ile Odatv’nin yalan işbirliği

Fetullahçı terör örgütü ile Odatv gibi sözde FETÖ karşıtı ancak İslam düşmanı kemalist maskeli darbeci …

hasan-dogan

İki terör yancısının basın kartları iptal

Fetullahçı terör örgütü (FETÖ) ve PKK terör örgütünün yayın organı gibi bir çizgi izleyen ve …

tetikci2

FETÖ tetikçisi provokatörlere dikkat

FETÖ’nün yayın organı haline gelen Cumhuriyet Gazetesi başta olmak üzere diğer tetikçi siteler t24 ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir