Anasayfa / GENEL / 71’lik Ekmel’den belden aşağı espriler!
ekmel-arman1

71’lik Ekmel’den belden aşağı espriler!

MEDYAGUNDEM.COM- Aydın Doğan medyasının nasıl “yandaş medya”, nasıl “yanaşma basın” olduğunu iyi görmek için Pensilvanya projesi olan Ekmeleddin İhsanoğlu için yaptıklarına bakın yeter.

Dün Hürriyet’te Ayşe Arman tarafından İhsanoğlu ile yapılan röportaj, yalakalığın ve yalamalığın zirvesi gibiydi. Hürriyet’in seks yazarı Arman, İhsanoğlu ile röportaj yapmadı resmen iki gazete sayfası vıcık vıcık “yalakalık” yaptı.

Röportaj öylesine vıcık vıcıktı ki, 71 yaşındaki adam da seviyeyi aşağıya indirip, +18’lik muhabbete başladı.

Arman İhsanoğlu’na “Ceketinizi çıkarır mısınız?” demiş, o “tamam” diye cevap vermiş. Arman “Kıravatınızı çıkarır mısınız?” demiş, İhsanoğlu ona da “tamam” diye karşılık vermiş, sonra da eklemiş:

“Artık birşey çıkaramam, karım izin vermez!”

arman

Bu nasıl bir laf…

70’lik kart zampara olsa böyle laf etmez… Ekmel artık seviyeyi belden aşağı indirdi!

MEDYAGUNDEM

hur8

Bu kadar yandaşlığa pes; Hürriyet’i CHP bültenine çevirdiler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman3

Aydın Doğan beslemesi CHP yanaşması!

Adalet Yürüyüşü’ne katılan Hürriyet yazarı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti başkanı değil gerçek bir lider olduğunu ifade …

4 Yorumlar

  1. Kendi paradigmaları doğrultusunda,adamı avuçlarının içine aldılar. Adam da,Türkiye hakkında oldukça bilgisiz olduğu için; Ayşe ile yapılan bir söyleşide,lâfın dönüp dolaşıp bel altına ineceğini kestiremedi sanırım…Kadının aklı başka şeye çalışmıyor tamam da, CB’na aday bir kişinin “Ne kadar açık fikirli” olduğunu göstermek ve bu yolla “Elit” seçmene şirin görünmek uğruna, komiklik yapması hiç hoş değil…

  2. Ayse kime gaz verecegini iyi bilir.Ekmel beyin Misirda dogup büyüdügünü biliyoruz,muhafazakar yapisi oldugunuda söylediler.Fransada dogup büyüseydi ve böyle bir cevap verseydi hic yadirgamazdim.Onu konusturan Ayseye degil,Ayseyi görüp pusuladan cikan “somuncu amcaya”bakalim.

  3. Hüseyin Doğan

    Adam yurt dışında kalmaktan Türkçeyi unutmuş. onun için miting yapamıyor.birazda bu açıdan bakın.Ülkesinin gerçeklerini bilmiyor.tam bir proje adayı.nasıl tuttu getirdiler.istese gelmesin kimbilir projecilerin ellerinde ne belgeler var.tıpkı fetto gibi bir yere kımıldıyamaz.

  4. Ayşe arman gibi kadınlarla yatakta röportaj yapıp ahlakı yerlere seren kadınla röportaj yapması bile yeterdi. Hatta artardı bu cümleleri kurmasa bile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir