Anasayfa / MEDYA / 24’ten İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne transfer
kim

24’ten İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne transfer

24 Haber Koordinatörü Serkan Fıçıcı, bugün mesai arkadaşları ile vedalaştı… Fıçıcı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde basın danışmanı olarak göreve başlayacak.

2008 yılında 24’te çalışmaya başlayan Serkan Fıçıcı, 1 yıl editörlük yaptıktan sonra Akif Beki’nin Genel Yayın Yönetmeni olmasıyla Haber Koordinatörlüğüne atanmış ve 24 haber merkezini yönetmişti.

Serkan Fıçıcı’nın 24’ten ayrılmasının herhangi bir huzursuzluktan kaynaklanmadığı, transferin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın daveti üzerine gerçekleştiği belirtiliyor…

Zira 1 Haziran 2012 tarihinde Yiğit Bulut’un 24 Genel Yayın Yönetmeni olmasının ardından Serkan Fıçıcı’nın pozisyonu değişmemişti.

Hatta Yiğit Bulut, geçtiğimiz haftalarda yaptığı atamayla Serkan Fıçıcı’ya kendisi adına imza yetkisi vermişti.

Gazeteciliğe 1996’da Kanal 7’de başlayan Serkan Fıçıcı, muhabir-yapımcı-yönetmen-editör ve program sunucusu olarak görev yaptıktan sonra 2006 yılında Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne geçmiş ve 2 yıl süreyle basın danışmanı olarak çalışmıştı.

2008 yılından bu yana 24’te başarılı işlere imza atan Serkan Fıçıcı’nın ayrılmasının ardından 24 Haber Merkezini kimin yöneteceği ise henüz netlik kazanmadı… (medyatava)

MEDYAGUNDEM

ibb

İBB’den rezalet; FETÖ’cü hainin baldızına kıyak

Darbeci Semih Terzi için ‘kahraman’ diyen baldız Ayşegül A., İBB’deki işinden çıkarıldı. Ancak FETÖ bağlantısı …

ibb2

Skandal sonrası İBB o dergiyi kapattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ”1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi”nde yaşanan skandal sonrası dergi kapatıldı. İstanbul …

ibb2

İBB’nin dergisinde FETÖ tarzı skandal!

İBB Kültür A.Ş. tarafından yayınlanan 1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi’nin 27. sayısına “Erdo-Gone” (Erdoğan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir