Anasayfa / GENEL / Zampara AHC’nin keyfi kaçtı!
ahc2

Zampara AHC’nin keyfi kaçtı!

Gazeteci Ahmet Hakan, beraber görüntü vermemek için büyük çaba sarfettiği sevgilisi, Karadayı’nın Nilay’ı Perihan Ünlücan’la objektiflere takılınca öfkelendi ve fotoğrafları sildirmeye çalıştı.


Bugüne kadar Pelin Batu, Başak Sayan, Devin Özgür Çınar gibi 10’u aşkın esmer oyuncu sevgilisi olan gazeteci Ahmet Hakan, son sevgilisi Perihan Ünlücan’la görüntülenince çılgına döndü. Ahmet Hakan’ın Karadayı dizisinde Nilay karakterini canlandıran Ünlücan’la ilişkisi önceki hafta beraber gittikleri Roma’daki Türk Film Haftası’nda ortaya çıkmıştı. Gazeteci, Roma’da romantik anlar yaşadığı Ünlücan’la İstanbul dönüşü görüntülenmemek için havalimanından ayrı ayrı çıkmıştı.

ahc

HEMEN MASAYI TERK ETTİ

İlişkisi ortaya çıktıktan sonra Ünlücan, ortada böyle bir beraberliğin olmadığı havasını yaratmak için Ahmet Hakan’ı takipten çıkarmıştı. Ancak evi Bebek’te olan oyuncu, geçen gün sevgilisinin oturduğu Nişantaşı’ndaki The House Cafe’nin arka bahçesinde beraber sohbet ederken objektiflerden kaçamadı. İkili flaşların patlamasıyla ne yapacağını şaşırdı. Hakan, “Beni Perihan’la çektiler. Fotoğrafları sildirin” diyerek arkadaşlarından yardım istedi. Ünlücan, sevgilisini bırakarak mekanın ön kısmına geçmeyi tercih etti. İkili bir süre farklı masalarda oturduktan sonra mekanı ayrı ayrı terk etti.

(GÜNEŞ)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir