Anasayfa / GENEL / Zaman’daki o “cellat” için Taşgetiren’den Gülen Cemaati’ne uyarı!
tasgetiren

Zaman’daki o “cellat” için Taşgetiren’den Gülen Cemaati’ne uyarı!

MEDYAGUNDEM.COM- Paralel örgütün gazetesi Zaman’da Ekrem Dumanlı’nın “beyin takımı”ndan bir tetikçi var. Ortalıkta fotoğrafı yok ama Gülencilerin son dönemdeki en müptezel tetikçisi olarak kalemini bir cellat gibi kullanıyor. Adı Veysel Ayhan. Zaman gazetesinin künyesinde adı “genel yayın editörü” diye geçiyor. Dumanlı’nın beyninin yarısı gibi… Dumanlı kızdıkça buna küfrettiriyor. Gülen örgütü adına resmi küfür etme, kin, nefret kusma ve yalanlarla çamur atma işi ona yaptırılıyor. Yazıları “zift” gibi…

En son Star gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren’i hedef aldı.

Taşgetiren de bugün köşesinde bir notla o tetikçiye cevap verdi… Hem de ne cevap…

Taşgetiren Öyleyse vay yaşanacak zamanlara. Ve vay, karın tokluğuna Moğolistan’da öğretmenlik yapan ya da mutfak bütçesinden para ayırıp öğrenci bursu veren annelere… Veysel Ayhan gibi beyin takımı olanlara vay!” ifadeleriyle Gülen Cemaati’ni de o “cellat” için uyardı. Taşgetiren bu satırlarıyla bir “cellat”ı beyin takımı yapan Gülen Cemaati’nin “vay halinize” noktasına geldiğinin altını çizdi.

İşte yazısı: 

ANLAYANA: Veysel Ayhan’ı tanımıyordum. Zaman’ın künyesine de bakmamıştım. Meğer genel yayın editörlerindenmiş. Tamam, kabulüm, bu benim eksikliğim. Onun gazetenin beyin takımından olduğunu öğrenmiş oldum, yani tavrı, merkezi bir beyni yansıtıyor. Ama dünkü Zaman’da benim 5 kasım tarihli yazıma verdiği cevapta önemli bir ıskalama var. O 4 kasım tarihli Zaman’da şöyle yazmış: “2023 hatta 2071’e kadar iktidardan gitmeme. Ak-saray’ı yapan zihnin 5 yıl sonra orayı başkasına bırakacağını düşünenler hayal görüyor.”

Ben de soruyorum: “2023’e hatta 2071’e kadar gitmeyeceğini düşündüğünüz bir siyasi kadro ile savaşa devam mı edeceksiniz?” Evet, edeceğiz, diyebilirsiniz. Buna itirazım yok. Ben diyorum ki, bu savaş dilini, masum insanlara taşıtmayın. Bunu Bugün’e Veda’dan önceki yazımda da ifade ettim. Ama anlaşılmadım. Bu yapı maalesef, “Fethullah Hoca’yı tanımak hayatımın son 25 yılının şerefidir” diyen Hüseyin Gülerce’yi bile anlamadı. 35 yıl, Camia bünyesinde konferanstan konferansa koşan bir insana yönelik itibarsızlaştırma kampanyası başlattı. Sormak isterim: Nerdeyse bütün dostluklarınız pamuk ipliğine bağlı. Fethullah Hoca’yı ne zaman yersiniz?

Veysel Ayhan Zaman’ın beyin kadrosundaymış. Öyleyse vay yaşanacak zamanlara. Ve vay, karın tokluğuna Moğolistan’da öğretmenlik yapan ya da mutfak bütçesinden para ayırıp öğrenci bursu veren annelere… Veysel Ayhan gibi beyin takımı olanlara vay!

 

MEDYAGUNDEM

kekec

FETÖ için yürüyen KK’ya destek veren Star yazarı!

Tamamen FETÖ için yürüyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için “69 yaşında bir direnç yürüyüşüdür …

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

feto-medya

FETÖ’nün terörist yazarlarına müebbet

Zaman yazarları hakkında 3’er kez ağırlaştırılmış hapis cezası istendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü …

1 Yorum yapıldı

  1. Hasanhüseyin Göktürk

    Yazılanlar doğruysa, Yazık ettiler benim milletime!..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir