Anasayfa / GENEL / Yürü git şimdi sana katil iş versin!
ece-zereycan1

Yürü git şimdi sana katil iş versin!

MEDYAGUNDEM.COM- Belli ki ortadaki haysiyetsizliği Halk TV bile kaldıramamış! Katil diktatör Esad’ın sarayına gidip, zafer işaretiyle poz veren, kendi ülkesinin Başbakanına küfrettiren sunucu Ece Zereycan istifa etti.

Twitter hesabında Zereycan “Sanırım açıklama yapma vaktim geldi dostlar… Şimdiye kadar suskun kalmamın nedeni, sıkıntının düzeleceğine olan inancımdı ama çok üzgünüm ki düzelmedi, olmadı… Halk Tv’yle yollarımızı ayırdık. Gecesini gündüzüne katıp çalışan emekçi arkadaşlarıma başarılar dilerim…” açıklamasını yaptı.

Ne diyelim o sunucu şimdi gitsin katil Esad’a da, iş istesin!

halktv-esed

ece-zereycan

MEDYAGUNDEM

halktv4

CHP’nin kanalından darbe çağrısı

CHP’nin resmi kanalına dönen Halk TV’de darbe çağrısı yapıldı.

chp4

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’den darbe ve kaos provokasyonu

CHP’nin kanalı Halk Tv’nin skandal alt yazısı tepki çekti. Hayır cephesinin yılmaz savunucusu CHP’nin kanalı …

esad5

ABD destekli Esad’dan kimyasal katliam; 43 ölü

İdlib’in güneyindeki Han Şeyhun bölgesine klor gazı saldırısında masum çocuklar ve aileleri katledildi. İdlib’deki sivil …

1 Yorum yapıldı

  1. Yorumcu Analizi

    Devamı gelecektir. Halk Tv’nin bütün mezhepçi kadrosu şuta hazır hale getirildiğinin fişengi ateşlendi. Kart politikacının artık mezhepçilikten tuzağa düşürüp, devletle çatıştıracağı rakibinin olmayacağının Sarıgül’le belli olmasından itibaren yayın politikalarında yeni stratejilere yönlenmesi, yönlendirilmesi gerekiyordu. Gereği yapılacaktır. İstanbul Belediye Başkanlık adaylığından sonra, Gn. Müdürlük için her ne kadar Sarıgül favori gösterilse de, Sarıgül kendisini aday zannetse de, zannettirilse de, asla kata bu görevin yanına bile yaklaştırılmayacağı malumdur. Partinin kendi içinde hazırlanmış bir yığın dosyası olan kişiyi neden ısrarla önce belediye başkanlığı daha sonra Gn. Müd. için aday yapılmaya çalışıldığını sadece Baronlar ve kendisi bilmiyor, bizde biliyoruz. Sarıgül’ün yeni bir partiyle Solu böleceği korkusu var ya, işte o korku Amerika Eyalet Valisini dahi aracı yapan korkudur. Peki, Sarıgül’de ki bu anormal, gözü dönmüşçesine olan istek, ihtirasa ne demeli? Gerçekten bu kadar ihtiraslı mı, yoksa eller mecbur ayaklar….mi? Bunun cevabı nasıl olsa bir gün kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Sarıgül’ün belediye başkanlığını kazanamamasından sonra Gn. Müd. yaparlar mı, mümkün değil. Haberal dururken! Her neyse, Deniz Baykal’ın siyaset dışına savrulduğu veya fırlatıldığı bir döneme girerken Tv’si parti içine dönük bir Arenacılık mı yapacak, yoksa….? Bekleyip göreceğiz. Ama şurası kesin, artık Deniz Baykal ve mezhepçi yayın ekibi siyaset sahnesinde CHP içinde olmayacaklardır. MİT’i Müsteşarı Hakan Fidan’ı, TSK’lerini Suriye’de düşürülen uçak nedeniyle mahkemeye çıkarılması için büyük çaba sarf eden cüretkar avukata sesleniyorum; madem o kadar çok vatanını seviyordun ESED’le görüşüp vatana ihanet suçuyla yargılanması gereken Halk Tv’den ilk şutlanan bu kadın içinde dava açsana, vatana ihanet suçundan mahkemeye çıkart da görelim. Başka ülkede olsa idi bu kadın vatana ihanet suçundan yargılanması kaçınılmazdı. Hadi avukat görelim seni, bu kadın içinde dava açmanı bekliyoruz. MİT’e, Hakan Fidan’a, TSK’lerine savaş açanların hepsine sesleniyorum; ESED’le ülkesine ihanet eden bu kadın için ne düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir