Anasayfa / GENEL / Yıldırım Özkök’ü şapa oturttu!
ozkok-aziz2

Yıldırım Özkök’ü şapa oturttu!

Ertuğrul Özkök’ün Aziz Yıldırım’la yaptığı görüşmeden aktardığı izlenimler yalanlandı. Hem de bizzat kaynağı tarafından…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Özkök’ün yazısına dolaylı olarak atıfta bulunduğu açıklamasında “hiçbir kişi, kurum veya oluşum hakkında övgü ya da yergi niteliğinde ifadeler” kullanmadığını duyurdu. Yıldırım, “dost sohbeti şeklinde geçen diyalogların, iradem ve bilgim dışında, ‘haber’ adı altında” yayınlanmasına da tepki gösterdi.

Ertuğrul Özkök dünkü yazısında Aziz Yıldırım’ın Fethullah Gülen’e savaş açtığını yazmış, Yıldırım’ın bundan sonra adeta “tek kişilik bir sivil toplum örgütü” olarak mücadele edeceğini iddia etmişti.

İşte Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yapılan o açıklama:

***

Son birkaç gündür, dostlarımın ve sevenlerimin gösterdiği yoğun ilgi ve teveccüh nedeniyle herkese ayrı ayrı şükranlarımı sunmak isterim.

Buna karşın, bu ziyaretler sırasında dost sohbeti şeklinde geçen diyalogların, iradem ve bilgim dışında, ‘haber’ adı altında yazılı ve görsel medyaya taşındığını üzülerek görmekteyim.

Bilinmesini isterim ki, bu ziyaretler sırasında karşılıklı yapılan konuşmalarda hiçbir kişi, kurum veya oluşum adı kullanılmadığı gibi, yine hiçbir kişi, kurum veya oluşum hakkında övgü ya da yergi niteliğinde ifadeler kullanılmamıştır.

Bu bağlamda, kamuoyundan beklentim ve talebim, bu tür yazı ve haberlere, tarafımdan bizzat yapılmadıkça itibar edilmemesidir.

Saygılarımla,

Aziz Yıldırım

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

***

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

fatih

Mahkemeden kaçan Altaylı’ya şok!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Gazeteci Fatih Altaylı davanın …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir