Anasayfa / GENEL / Yiğit Bulut’tan Özkök’e büyük çağrı!
yigit-kai

Yiğit Bulut’tan Özkök’e büyük çağrı!

MEDYAGÜNDEM- Fuat Uğur’un hazırlayıp sunduğu ve her Pazar ATV Avrupa kanalında yayınlanan “Avrupa’da Gündem” programının konuğu dün gazeteci Yiğit Bulut’tu.

Bulut, Hürriyet’in Avrupa yayınında yazar olduğu dönem Alman devletinin emriyle işine son verildiğini açıkladı. Ertuğrul Özkök’e de bir çağrı yapan Bulut, “Bir çağrı yapalım buradan. Malum Ertuğrul Özkök sürekli günah çıkarıyor. Bunu da anlatsın Alman devleti nasıl baskı yaptı? Türk kamuoyu bunu bilsin.” dedi.

Almanya’daki Türklere yönelik kundaklama ve yakma faaliyetlerinin yoğun olarak yaşandığı bir dönem, Hürriyet Avrupa’daki köşesinde “Yak bir Türk” başlıklı bir yazı kaleme aldığını söyleyen Bulut, o yazının ardından Alman devletinin isteğiyle önce kendisinin susturulduğunu, daha sonra da  gazetenin genel yayın yönetmeni Kerem Çalışkan’ın işine son verildiğini açıkladı.

Bulut, Alman devletinin “özel elçisi” olarak Bild gazetesinin yayın yönetmeni Kai Diekmann’ın Türkiye’ye geldiğini açıklayarak, ardından da Ertuğrul Özkök’ün başında olduğu dönem Hürriyet ile Bild’in partner olduğunu ifade etti.

İşte Bulut’un bomba gibi açıklamaları:

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

ozkok

Alçak Özkök’e tepki yağıyor

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank, Hürriyet’teki bugünkü köşe yazısında yazdığı yazı ile büyük tepki toplayan Ertuğrul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir