Anasayfa / GENEL / Yiğit Bulut Hürriyet’in fitne oyununu deşifre etti!
yigit

Yiğit Bulut Hürriyet’in fitne oyununu deşifre etti!

A Haber’de Gece Ajansı’na katılan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut kaos lobisine yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye’de Doğan medyasının yalan senaryolar üzerinden fitne çıkarmaya çalıştığını söyleyen Bulut, fitne üzerine kurulan senaryolar külliyen yalandır dedi. Bulut’un açıklamaları şöyle:


FİTNE ÇIKARMAK İÇİN SENARYO KURUYORLAR

Türkiye’de fitne çıkarmaya çalışanların uydurduğu bütün senaryolar yalandır. Devletin tepesindeki Sayın Cumhurbaşkanı bütün kurum ve kuruluşların başındaki isimleri ve kendisinin görev tevdi ettiği bakanları devletin sıcaklığı ile kucaklar ve onlarla birlikte yoluna devam eder.

BİR GRUP MEDYA ÇIKAR SAĞLAMAK İSTİYOR

Bunlar Türkiye’deki bir medya kuruluşunun bu fitne üzerinden çıkar sağlamak üzerine uzun zamandır kurduğu bir senaryodur. Bugün yine aynı medya kuruluşunda bir köşe yazarı diyor ki ‘Abdullah Gül kesinlikle siyasete girmeyecek.’ Sayın Abdullah Gül’den böyle bir açıklama gelmiyor ama o medya kuruluşunun içindeki o köşe yazarı ne hikmetse bunu manşete taşıyacak şekilde ortaya atıyor. Niye? Çünkü her adımın altında bir siyasi manipülasyon, her adımın altında bir finansal manipülasyon aramak lazım bu medya grubunun. Çok açık ve net. Bütün fitne üzerine kurulan senaryolar külliyen yalandır. Altını çizerek tekrar söylüyorum, külliyen hayal ürünüdür. 90 gün içinde seçime gidecek Türkiye’de çatlaklar oluşturmak üzerine akıllarınca ördükleri bir sepetin parçalarıdır.

hurriyet-gul

 

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir