Anasayfa / GENEL / Yenileceksiniz! Er ya da geç sizi ve yerli kuklalarınızı tüm İslam coğrafyasından kovacağız!
platform

Yenileceksiniz! Er ya da geç sizi ve yerli kuklalarınızı tüm İslam coğrafyasından kovacağız!

Anadolu Platformu Ankara’da terör saldırısı sonucu 28 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak, “Yenileceksiniz” başlıklı bir bildiri yayınladı. Bildiride, “And olsun ki, er ya da geç sizleri ve yerli kuklalarınızı Halep’ten de, Kudüs’ten de, Şam’dan da bütün İslam coğrafyasından da kovacağız” denildi.


Anadolu Platformu, terör saldırısı sonucu Ankara’da 28 vatandaşın, Diyarbakır’da da 7 askerin hayatını kaybetmesiyle ilgili yazılı açıklama yaptı.

“Yenileceksiniz” başlıklı açıklamada, saldırının uluslararası boyutuna dikkat çekildi.

ABD ve Rusya’nın; PKK, PYD ve DAEŞ gibi taşeron örgütleri kullanarak Yeni Türkiye’yi doğmadan boğmak, etkisiz hale getirmek istediklerine vurgu yapıldı.

Yapılan saldırılarla ilgili, “Müteessir olabiliriz, yara alabiliriz, ama köşemize çekilmiş değiliz! Bilakis ayakta, inançlı, kudretli ve kavganın göbeğindeyiz. Geri adım atmayacağız!” açıklamasında bulunuldu.

“And olsun ki, er ya da geç sizleri ve yerli kuklalarınızı Halep’ten de, Kudüs’ten de, Şam’dan da bütün İslam coğrafyasından da kovacağız” ifadelerinin yer aldığı bildiride, “Hatırlatıyoruz; YENİLECEKSİNİZ!” denildi.

İşte bildirinin tam metni:

Dünya, İslam coğrafyası merkezli çok tehlikeli bir cepheleşmeye doğru sürükleniyor.

Küresel şer güçler, II. Dünya Savaşı’ndan bu yana en açık hamlelerini bizim coğrafyamızda yürütüyor. 17 Şubat’ta Ankara’da, bir gün sonrasında da Diyarbakır’da bombalı saldırılar gerçekleşti.

Bu hain teşebbüsler; son dönemde ABD ve Rusya’nın yönlendirmesiyle hareket eden taşeron örgütün mayınla, tuzakla, pusuyla, hendekle bozmaya çalıştığı birliğimize ve dirliğimize yapılan saldırıların uluslararası boyutunu ayan beyan ortaya çıkarmıştır.

Sizler; tüm dünyayı kan ve gözyaşı selinde boğmaya çalışan asalak sömürgeciler!

Ne yapmaya çalıştığınızı biliyoruz!

Uzun bir süreden beri İslam dünyasının, dört bir tarafında bombalar patlatıyorsunuz. İslam ile alakası olmayan, çıkarlarınız için İngiliz anahtarı işlevi gören İŞİD gibi taşeron örgütlerin kol gezip külhanbeyliği yaptığı ve size lazım olan İslamofobiyi üreten manzaralar peşinde koşuyorsunuz.

Onuru ve izzetiyle dik duran coğrafyamızın yeni iradesini de eline silah verdiğiniz PYD ve PKK gibi paralı askerleriniz eliyle halkın gözünde şeytanlaştırmak yahut sindirmek istiyorsunuz.

Yeni Türkiye’yi doğmadan boğmak, etkisiz hale getirmek istiyorsunuz.

Bunun bilincindeyiz.

Başaramayacaksınız!

İnsanlığın başına bela ettiğiniz modern çağın vebalarını atlatamamış, insanlığa bir reçete sunamamış, tüm insanlığın sırtında çıbana dönüşmüş sizlerin, yani başta Amerika’nın, Rusya’nın, İngiltere’nin, Fransa’nın ve diğer tüm emperyalistlerin kurdukları düzen, önerdiğiniz yapay ve gayri insani değerler yüz seneyi görmeden yerin dibine geçiyor.

Farkındayız!

Dünya yeniden kurulurken her döneme söyleyecek sözü olan, gönlü tüm insanlığı kapsayacak kadar geniş, öfkesi tüm zalimleri dağıtacak kadar şiddetli biz Müslümanların da birliğini ve dirliğini istemiyorsunuz.

Biliyoruz!

Bunun için elinizden geleni ardınıza koymayarak tüm çirkinliğinizle, zavallılığınızla her türlü illüzyona başvurarak saldırdığınızı açıkça görmekte ve tüm benliğimizde tecrübe etmekteyiz.

Müteessir olabiliriz, yara alabiliriz, ama köşemize çekilmiş değiliz!

Bilakis ayakta, inançlı, kudretli ve kavganın göbeğindeyiz. Geri adım atmayacağız!

Dünyanın her köşesindeki mazluma nefes olmak için koşmaya devam edeceğiz.

Asla yorulma bilmeyeceğiz! İşittiğimiz her mazlumun ahından sonra çığ olup siz zalimlerin tepesine elbette çökeceğiz.

Bugün artık sabrımız taşmış durumda. Sadece siz kibirli kuklacıyı değil, zavallı kuklaları da topraklarımızdan söküp atacağız!

Ölsek de İslam düşmanları dize gelmeden durmayacağız!

İyice belleyin; biz, intikam almayız, kin tutmayı öğretmezler bize. Lakin ödeşmek adettendir.

Bu sebepten hiç boşuna çırpınmayın!

And olsun ki, er ya da geç sizleri ve yerli kuklalarınızı Halep’ten de, Kudüs’ten de, Şam’dan da bütün İslam coğrafyasından da kovacağız. Eğer biz başaramazsak, bu yüce gayeyi çocuklarımıza en büyük miras olarak bırakacağız.

Hatırlatıyoruz;

YENİLECEKSİNİZ!

MEDYAGUNDEM

ypg

ABD’den teröristlere yeni isim

Terör örgütü YPG’ye ‘isim değiştirme’ tavsiyesinde bulunduklarını belirten ABD Özel Kuvvetler Komutanı Orgeneral Thomas, YPG’nin …

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

harita

AA’nın deşifresi Pentagon’u çıldırttı

ABD Savunma Bakanlığı, Anadolu Ajansı’nın Suriye’de konuşlu ABD askerlerinin yerlerini yayınlanmasına tepki gösterdi. Anadolu Ajansı, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir