Anasayfa / GENEL / Yeni Şafak yazarı o şahane tesadüfleri yazdı!
tamer-tesaduf

Yeni Şafak yazarı o şahane tesadüfleri yazdı!

MEDYAGÜNDEM- Günlerdir Taraf’taki operasyonu ve “muhteşem tesadüfleri” deşifre ediyoruz. Bugün de aynı tesadüfleri Yeni Şafak’ta Tamer Korkmaz yazdı.

sarıgül-koç

taraf-soros

taraf-sarıgül1

taraf-sarıgül

“Şahane ‘tesadüfler’ sarmış, her bir tarafımızı” diyen Korkmaz, Taraf’taki Soros’un desteklediği TESEV bağlantısına şöyle dikkat çekmiş:

“Kış günlerindeyiz ya, ‘umumi arzu üzerine’ yine tarhana çorbasıyla başlayalım: İstanbul’un belediye reisliğini AK Parti’den alabilmek için CHP-BDP ittifakı öneren KONDA’nın sahibi Tarhan Erdem, TESEV Yüksek Danışma Kurulu üyesidir.

Altan’ların istifasından sonra Taraf’ta ‘misyon üstlenip’ köşe tutan (KONDA’nın genel müdürü) Bekir Ağırdır, TESEV Yönetim Kurulu üyesidir.

‘Yaşlı Kurt’ İshak Alaton da TESEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Yüksek Danışma Kurulu üyesi olduğuna göre…

Merak ediyorum, bu durumda ‘Yaşlı Kurt’ yeşil logolu gazetenin nesi oluyor, acaba?”

Korkmaz, “Yaşlı Kurt”un derin rolüne de dikkat çekerek, “Yaşlı Kurt’un tandemi ‘Yeşil Pantolonlu Mister Simit’tir: Rahmi Koç, Nişantaşı sokaklarını Mustafa Sarıgül ve Hüsamettin Özkan’la birlikte arşınlamayı pek seviyor. Rahmi Bey ve olağan kadrosu, geçen perşembe akşamı yine Nişantaşı’nda gezmeye çıkmışlar… Sarıgül seçkin misafirlerine düzenledikleri yılbaşı etkinliklerini anlatmış: Devasa bir ‘Noel Ağacı’ önünde poz vermişler!” diye yazdı.

Hürriyet’e Obama işe randevusu olduğu açıklayan Sarıgül için, “’Mister Simit’ Sarıgül’e Muhtar Kent üzerinden Obama görüşmesi ayarlamış olabilir mi, acaba?” diyen Korkmaz, “şahane tesadüfler serisi”nde Habertürk detayına da şöyle değindi:

“Bu arada, Hüsamettin Özkan’ın damadı Turgay Ciner’in sahibi olduğu Habertürk’te zuhur eden bir ankette… ‘Mustafa Sarıgül’ün Tayyip Erdoğan’dan sonra gelen isim’ olduğu öne sürülüyor! ‘Şahane Tesadüfler’ serisinden, şimdilik bu kadar…”

Korkmaz’ın yazısı için TIKLAYIN

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

emec

Aydın Doğan neden hiç Emeç cinayetini deşmedi?

Hürriyet’in öldürülen genel yayın yönetmeni Çetin Emeç cinayeti 27 yıldır hala çözülemedi. Bugün Yeni Şafak’ta …

reina

Ortaköy’de saldıran Amerikan terör devletidir!

Yeni Şafak’ta Tamer Korkmaz’ın “Ortaköy’de saldıran, Amerikan Terör Devleti’dir!” başlıklı yazısı şöyle: Türkiye, 2016’da Katil …

aydin-dogan4

Ecnebi Hürriyet’in örttüğü gerçekler!

Yeni Şafak gazetesinde Tamer Korkmaz’ın “Mister Kirby, Kısa Kılıç Medyası’nı sever!” başlıklı yazısı şöyle: ABD …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir