Anasayfa / Mansetalti / Yardım toplama yetkisi alınan Gülen örgütü derneğiyle ilgili bomba iddialar!
kimse-yokmu1

Yardım toplama yetkisi alınan Gülen örgütü derneğiyle ilgili bomba iddialar!

MEDYAGUNDEM.COM-  Bakanlar Kurulu, Gülen örgütüne ait “Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği”nin 6 Şubat 2007 yılında verilen izin almadan yardım toplama yetkisini elinden aldı.  

Karar dün dernek yönetimine gönderildi. Dernek bundan böyle, Kurban derisi toplamak başta olmak üzere yapacağı tüm yardım toplama işlemleri için en yakın yerdeki mülki amirden izin almak zorunda.

Kimse Yok Mu Derneği’nin topladığı yardımlarla ilgili devleti bilgilendirmediği konusu basına da yansımıştı. Derneğin yardım paralarını banka kaydına sokmadığı, yardımları resmi makamlardan kaçırarak yurtdışına çıkardığına dair iddialar da basında yer almıştı.

Bu gelişme üzerine Gülen örgütü beddualar eşliğinde bit kampanya başlattı. Gülen medyası “Zulmün altına imza attılar” deyip sanki dernekleri kapatılmış gibi bir algı operasyonuna başladı.

Peki Gülen örgütüne ait Kimse Yok mu Derneği’nin yardım paralarını banka kaydına koymadığı, yardımları resmi makamlardan kaçırarak yurtdışına çıkardığı suçlamalarının ayrıntıları neler?

Gülen örgütünün kabusu Twitter fenomenlerinden “Kuşcubaşı Eşref”, Twitter’da Kimse Yok mu Derneği üzerinden paraların nasıl kaçırıldığını ve gerçek yardım sahiplerine nasıl ulaştırılmadığını bir bir deşifre etti.

İşte bomba iddiaalar:

1- Şimdi Gülen Terör Örgütü militanları Kimse Yok Mu denilen paravan para aklama kuruluşu için bir kampanya düzenliyorlar.

kimse-yokmu2

2- Neymiş Kimse Yok Mu garibe gurebaya yardım ediyormuş. Bu tamamen yalandır. Kimse yok mu usulsüz bir şekilde para toplayan kendisine verilen statüden dolayı da topladığı paraların hesabı sorulmayan. Şimdi hesap sorulunca da kuduran bir taşeron kuruluştur.

kimse-yokmu3

kimse-yokmu4

Şimdi Kimse Yok Mu ile milyonlarca lirayı usulsüz birşekilde ABD fonlarına aktaran Gülencilerin HSYK’daki para kaynağını da sorgulayalım.
kimse-yokmu17

MEDYAGUNDEM

feto

FETÖ’ye BM darbesi

FETÖ ile ilişkili oldukları için KHK ile kapatılan Kimse Yok Mu Derneği, Gazeteciler ve Yazarlar …

feto-abd

ABD uşağı Feto yetimin fakirin parasını saçmış savurmuş!

Pensilvanya’daki teröristbaşının derneğine yapılan operasyonda, fakir fukaraya yardım diye topladıkları paraların nerelere transfer olduğu ortaya …

kimse

Allah’tan korkmayan FETÖ’cüler bu sahtekarlığı da yaptılar

FETÖ’nün kurduğu Kimse Yok Mu Derneği’nde çalışan gizli tanık anlattı: Kanser hastası kadının 400 bin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir