Anasayfa / GENEL / Yaran var ki gocunuyorsun Portakal!
portakal2

Yaran var ki gocunuyorsun Portakal!

Başbakan Binalı Yıldırım’ın Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi’nin temel atma töreninde söylediği sözler Fox Tv Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ı rahatsız etti.

Başbakan Binali Yıldırım Yıldırım’ın Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi’nin temel atma töreninde “PKK ‘hayır’ diyor, FETÖ ‘hayır’ diyor, HDP ‘hayır’ diyor, onun için ‘evet’ diyoruz. Bölücülüğe ‘evet’ diyenlere millet referandumda dersini verecek” dedi.

KENDİME HAKARET SAYARIM

Başbakan Yıldırım’ın bu sözleri söylediği haberi ekrana getiren Fatih Portakal ‘Ben bunu hakaret sayarım’ sözleriyle Başbakan Yıldırım’a seslenerek ‘Bu maddelerle hayır demeyi düşünen bir kişi için kendime hakaret sayarım. Bu kafayla devam edecek olurlarsa 7 Haziran öncesinde de bu sert söylemler vardı. 7 Haziran’da da kaybettiler. Böyle devam edecek olursanız toplumu daha çok bölersiniz. Hayır çıkacak olursa ne olacak herkes terörist mi olacak? ‘ diye konuştu.

“HAYIR” DEMİŞTİ

Fatih Portakal daha önce referandumda “Hayır” oyu vereceğini açıklamıştı. Fatih Portakal ile birlikte FETÖ, PKK ve HDP de referandumda “Hayır” oyu vereceklerini açıklamıştı. Portakal daha önce PKK’ya da teşekkür etmişti. Bugün PKK ile aynı safta olmaya tepki göstermesi, yarası olduğu için şeklinde yorumlandı.

MEDYAGUNDEM

teror

Yine terör yine Fox’un Portakal’ı!

111 sözde aydın ve sanatçı DHKP-C bağlantıları sebebiyle tutuklanan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça için …

portakal

İzmir’in rezilliğiyle gurur duyan Portakal!

Fox Tv Anahaber sunucusu Fatih Portakal, İzmir’deki sel görüntülerinin hoş olmadığını fakat notunun AAA olduğunu …

portakal2

Fatih Portakal fena tutuştu

Sözcü Gazetesi’na yapılan FETÖ operasyonunu eleştiren FOX Tv Anchormeni Fatih Portakal “Sırada kim var? Belki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir