Anasayfa / GENEL / Ya dirin ya leşin bir gün buraya gelecek Topçin!
topcin5

Ya dirin ya leşin bir gün buraya gelecek Topçin!

Fetullahçı Terör Örgütü’nün firari militanı Tuncay Opçin, Pensilvanya şeytanı Gülen’den aldığı talimatla Türkiye’yi tehdit eden mesajlar atmıştı.


TSK içerisine sızmış FETÖ’nün militanları tarafından 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişimi ardından örgütün tetikçileri tarafından geçtiğimiz yıllarda atılan tweetler de hain planları gün yüzüne çıkarıyor. 17-25 Aralık darbe girişiminin ardından ise teröristbaşı Feto’dan aldığı talimatla Tuncay Opçin Türkiye’yi tehdit eden mesajlar paylaşmıştı.

DARBE GİRİŞİMİ BAŞARILI OLSAYDI KIYIM YAPACAKLARDI
15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan FETÖ’cü militanlar eğer darbe girişimi başarılı olsaydı hiçbir hukuk tanımadan Türkiye genelinde büyük bir kıyım yapacaklardı.

FİRARİ TERÖRİST OPÇİN’İN ATTIĞI TWEET!

topcin3

ÖRGÜTÜN TÜM TETİKÇİLERİ DESTEK VERMİŞTİ
FETÖ’nün medya içerisindeki militanları 15 Temmuz darbe girişiminin ardından gizlenin talımatının ardından çark etmiş gibi görünseler de geçtiğimiz yıllarda darbe şakşakcılığı yapmışlardı. Opçin’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve Türkiye’yi tehdit eden mesajına örgütün gazeteci görünümlü teröristleri destek vermişti.

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Bazı münafık fetöcüler bu günlerde akılları başlarına gelmiş gibi gözükmeye çalışıyorlar. Hepimiz onları ne denli büyü münafık olduklarını biliyoruz. Eğer çevremizdeki memur olan fetöcüler temizlenmez ise vatandaşlarda bunlarla yeterli mücadele edilmediği kanısı hasıl olacak ve Cumhurbaşkanımıza olan bu halk desteği belkide zaafa uğrayacak. Ben hep çevreme savcıyım hakimim diye yapılan dolandırıcılıklarda bunların parmağı olduğunu söyledim ama kimseyi inandıramadım. Eğer bu teröristler devletten tamamen temizlenirse bu dolandırıcılıkda kesilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir